Бунт чмобіків елітної дивізії: Росіяни, яких тиждень без толку возять в ешелоні, просять допомоги від могилізації такого роду (відео)

Військове керівництво просто не знає, що з ними робити. Нема відповідної інфраструктури для розміщення та навчання. Зате є ще вагони у запасі і ресурси залізниці, щоб вештати мобілізованих в нікуди у жахливих умовах. Додому ж відпустити не можна

Мобілізовані росіяни з Таманської дивізії, яких призвали 26 вересня, оприлюднили в мережі крик про допомогу і розповіли про нелюдські умови, в які потрапили. Зі слів вояків, вони отримали повістки о 23 годині і не мали можливості нормально екіпіруватися за свій рахунок. У частині вояки отримали старе обмундирування. Там же росіяни спали на підлозі та понад 10 годин на вулиці чекали відправки потяга.

29 вересня їх завантажили в ешелон і мобілізовані досі – уже тиждень – там перебувають. Їх просто возять по РФ, не повідомляючи пункту призначення.

Наразі в ешелоні майже всі похворіли, симптоми схожі на коронавірус. Водночас про жодне медобслуговування не йдеться, хоч серед них є люди з хронічними хворобами, адже військкомати в РФ визнають придатними йти на війну всіх без розбору. На відео військовий постійно кашляє і каже: їх планують посадити на карантин… у тому ж таки потязі.

Крім того, у деяких вагонах немає електрики, в інших не працюють туалети. Готують мобілізовані самостійно, в меню – сухпайки, підігріті на сухому спирті. За тиждень вояки жодного разу не бачили ні медиків, ні командирів. Тож вирішили не терпіти знущання і вирішили просити допомоги.

Нагадаємо, це вже далеко не перший сходий випадок. Раніше сотні мобілізованих росіян вийшли з потяга та вчинили бунт у Бєлгородській області. Вони скаржаться на хаос із мобілізацією. Їм видали зброю, однак не оформили відповідних документів та не приписали до жодної з військових частин.

Російські військові скаржаться, що вони не розуміють, куди їх везуть. Також вони заявляють про «скотське ставлення» – у пунктах збору мобілізованих вони тиждень прожили у нелюдських умовах, харчувалися тільки тим, що самі ж купили.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...

Наша взяла: тиснемо українофобів!

понеділок, 20 березень 2023, 8:07

Нові топоніми столиці. Під завісу святої неділі (19 березня ц.р.), коли вже мав завершуватись мій напружений Інтернет день (подача сигналу до комп’ютера триває до 23:00), а вже було без 7 хвилин рубіжна мітка, мої гарні приятелі, котрі світлої пори вих...