Бутусов розповів про боягузів, підлабузників, надійний кістяк та тих командирів на передовій, хто створюють перевагу ЗСУ на полі бою

Юрій Бутусов поділився в соцмережі своїми фронтовими спостереженнями за діями командного складу офіцерської та генеральської ланки українських підрозділів:

"Командири на війні діляться на чотири категорії:

1. Ті, хто хоче вбивати.
2. Ті, хто хоче служити, робити кар’єру та вбивати.
3. Ті, хто хоче служити, робити кар’єру та вижити у підвалі.
4. Ті, хто хоче вижити у підвалі і знайти місце подалі від війни.
Категорія номер 4 шкідлива, але вона намагається відмітитись на фронті та залишити зону бойових дій сама.
Категорія номер 3 дуже небезпечна для своїх, бо ці люди безвідповідальні до підлеглих, але дуже зручні і приносять виключно гарні новини для вищого керівництва, через що завжди брешуть та спотворюють обстановку.
Категорія номер 2 створює в армії дієздатний кістяк, ефективність якого залежить від планування та якості управління вищого керівництва.
Категорія номер 1 завжди схильна до самостійних рішень та критично ставиться як до ворога так і до намагання вищого керівництва втрутитись у їхню сферу відповідальності, через що нерідко мають конфлікти та проблеми з кар’єрою. Але саме категорія 1 завжди завжди відрізняється азартом та шукає противника самі, вони ефективні у будь-якій обстановці та саме вони створюють перевагу на полі бою."


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українці дуже вдало атакували секретну базу РФ із «Шахедами»

субота, 22 червень 2024, 23:13

У ніч на 21 червня Україна завдала дуже серйозного удару по російській армії. Під Єйськом у Краснодарському краї був приліт секретною базою ЗС РФ. Про це розповів відомий український блогер «Миколаївський Ваньок», пов'язаний із ЗСУ, . Він зазначив, що...

«Пане лейтенант, засікли виходи… Є, є вихід! Бачу п*дорів! »: історія знищення колони ворожих САУ

субота, 22 червень 2024, 22:34

Фото з відкритих джерел . Після останнього вибуху стало тихо. Тріскуче розгорялась пожежа і перегукувались у радійках доповіді — хто живий, хто поранений, що розбито. Пил, піднятий вибухами, осідав на побиту землю, залишки будинків, посічені обрубки д...