
"Тобто, якби ми у 2021-му році закрили школи, лікарні, універи, звільнили всіх чиновників, розпустили поліцію і суди, не будували дороги, не платили допомогу вагітним і решту — то б змогли купити собі тільки приблизно оце. Якого в цифрах отримали дуже багато, а в об'єктивних потребах фронту за словами військових — дуже небагато.
Тому бути готовими до такої війни з Росією з точки зору озброєння ми не могли аж ніяк, бо вище голови не стрибнеш. А тепер уявіть, що якийсь, приміром, Ілон Маск може теоретично утримувати таку державу як Україна роки три, якщо переведе свої статки в кеш. Це шокує, але неприємно, бо показує наш економічний калібр.
Разом з тим, розуміючи порядок цифр — виникає адекватне розуміння наших можливостей і щира вдячність за те, чим нас підтримали".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...