
Азовець Михайло Южний Чапля провів у російському полоні 28 місяців. Лейтенант, офіцер групи бойового управління, він одним із останніх виходив з «Азовсталі». У інтерв’ю на каналі «Доцент знає» військовий, котрий родом із Харкова, розповів, що у полоні його катував «землячок», передають Патріоти України.
«Він бив мене шокером. Причому сам був із Салтівки – того району, який найбільше обстрілюють. І постійно казав: «Смотри, я здесь, а где ти?», – розповів Михайло Чапля.
Також, за словами азовця, росіяни забрали в нього обручку та хрестик. Крім того, його били, бо зухвало спілкувався з російськими пропагандистами.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...