Час Х*йла: "2022 - це рік, коли стане ясно, на що готова Росія", - Портников

Журналіст, публіцист Віталій Портников також переконаний, що 2022 стане роком випробувань, як і у плані територіальної цілісності, так і стосовно енергетики. Про це він сказав в етері програми "Еспресо" "Політика", зазначають Патріоти України.
Портников додав: "Те, що у 2019 велика кількість українців обрали президентом "не з політиків" Зеленського, а тепер проголосували б за Гордона, свідчить про стабільну безвідповідальність. Тому в рейтингу виборів президента без політиків я не бачу оптимізму, навпаки – розумію, що маю справу з громадянами, які досі не можуть навчитися бути громадянами. Ми маємо справу з недозрілим суспільством і дитинною свідомістю".

За словами журналіста, з 1991 року українці складають два іспити: чи здатні вони утримати державність і чи здатні зберегти її в кордонах колишньої УРСР.

"На друге питання ми вже маємо незадовільну відповідь, на перше − отримаємо наступного року. Тому чітко треба усвідомити: 2022 рік стане роком випробувань. Це рік, коли стане ясно, на що готова Росія. Окрім того, це рік енергетичного краху, це ми вже відчули цьогоріч. Тим часом люди продовжують шукати нового Зеленського, в особі чи Дмитра Разумкова, чи Дмитра Гордона..." − сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тістечко "Борис Джонсонюк": Скабєєва мимоволі зробила безкоштовну рекламу кондитерській у Києві (фото)

четвер, 19 травень 2022, 0:00

"Після реклами від Скабєєвої я просто мушу скуштувати таке тістечко! Не підкажете, де це можна купити?" - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився фото:

"У квітні в Росії - дефіцит бюджету. Неймовірно як для Росії. І неймовірно як для поточних цін на енергоносії", - Сергій Фурса

середа, 18 травень 2022, 22:14

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. «Совпадение»? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспектив...