Час вседозволеності Павла закінчився: за його дії також несе відповідальність митрополит Онуфрій, - митрополит ПЦУ Драбинко

Митрополит ПЦУ Олександр Драбинко зазначив, що саме за дорученнями митрополита Онуфрія діяв митрополит Павло. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Час вседозволеності, який був у владики Павла закінчився, попри його зв'язки з олігархами й політиками. Все колись завершується, і тут воно закінчується логічно. Митрополит Павло не є очільником Лаври. Він людина, що керує справами від імені настоятеля. Відповідальність має також нести керівництво Лаври", - зауважив Драбинко.

Митрополит Драбинко нагадав, що владика Павло не є керівником релігійної організації УПЦ (МП) Києво-Печерської лаври. Керівником Лаври є настоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій Березовський.

"Саме за його дорученням діяв владика Павло. Якщо є дії, які звершує владика Павло, то за ці дії також само несе відповідальність його керівник - владика митрополит Онуфрій", - додав Драбинко.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці не розгубилися і діяли злагоджено: Бій, в якому українці втратили декілька одиниць техніки, очима екіпажу одного з Bradley (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:34

В Мережі з'явилося відео, представлене як епізод бою очима екіпажу одного з Bradley. . Після втрати кількох бронетранспортерів бійці не дезорієнтувалися, а продовжували чітко та злагоджено діяти, зокрема, прикриваючи один одного, евакуювалися до цілої...

Справа не лише в контрнаступі ЗСУ? Портников пояснив, навіщо Путіну знадобився підрив Каховської ГЕС і яку долю Росія готує Криму

субота, 10 червень 2023, 9:28

"Можливо, головною метою російської диверсії з підривом греблі Каховської ГЕС справді було прагнення не допустити українського наступу на Херсонщині та виходу української армії на адміністративний кордон Херсонщини та Криму. Але одним із головних наслі...