Час загадувати бажання: Коли можна буде спостерігати метеорний потік Тауриди

Тауриди відомі не стільки великою щільністю метеорів, а скоріше своїми вогняними кулями, які вони створюють.

За прогнозами фахівців, 11 листопада, і рано вранці 12 листопада, на небесному зводі очікується пік метеорного потоку Північні Тауриди. Це вже 2 по рахунку зорепад в сезоні, який викликаний уламками, які залишила після себе комета Енке, передають Патріоти України з посиланням на Метеопрог.

Північні Тауриди являють собою невеликий потік метеорів, при якому можна спостерігати не менше п'яти метеорів на годину. Не дивлячись на це, деякі з них можуть бути особливо яскравими.

Тауриди відомі не стільки великою щільністю метеорів, а скоріше своїми вогняними кулями, які вони створюють, відзначають експерти. Радіант цього явища розташований у сузір'ї Тельця. Термін «радіант» означає частину небесної сфери, яка здається джерелом зорепаду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Будьте уважні! - Астролог сказав, до якої дати не варто планувати поїздки за кордон

вівторок, 14 липень 2020, 10:37

Деякі держави можуть знову закрити кордони, вважає експерт. Астролог Влад Росс спрогнозував, що до 1 вересня не варто планувати поїздку за кордон, оскільки можна ускочити в клопіт. За словами експерта, авіасполучення у світі практично повністю відновит...

Зірки говорять: Названо найбільш сентиментальний знак Зодіаку

вівторок, 14 липень 2020, 10:24

Дуже часто представники цього зодіакального знаку всіма силами чіпляються за те, чого давно вже немає. Отже, на першому місці опинився Тілець. Представник цього знаку — романтичний і чутливий, його вирізняють відданість і прихильність до партнера. Сіме...