"Частіше, ніж мер вашого міста": У Зеленського похвалилися дивним "досягненням"

Якби ж увесь обов'язок президента полягав тільки у тому, щоб "добре розмовляти".

"Тут, оказывается, на странице команды Зеленского в FB к году президентства запостили 12 достижений под общим названием «Украина при Зеленском узнала о том, что». Там можно разбирать все пункты", - написала політолог Олеся Яхно на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Но вот пока приведу один, 12-й как раз. Дословно: «Під час пандемії президент може звертатися до людей частіше, ніж мер вашого міста». Странная формулировка.

Во-первых, на фоне перепалки с тем же мэром Черкасс это достижение звучит очень неоднозначно. И почему чаще чем мэр, а не премьер или министр МОЗ, например? Во-вторых, эффективность президента не определяется разговорным жанром. В чем тут достижение?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю", - Голобуцький

понеділок, 15 серпень 2022, 0:00

"А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю, "Я понял, что всё не так. Я не хочу во всём этом участвовать. Для меня война - это личная трагедия и я стал её участником", - написав політтехнолог Оле...

"Росіяни готують новий жест "доброї волі", - Віктор Андрусів

неділя, 14 серпень 2022, 22:29

"На горизонті замаячив новий жест “доброї волі". На цей раз на правому березі Херсонської області. Наразі поки перспектива не така швидка, але думаю у вересні стане неминучою", - пише політолог Віктор Андрусів на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", п...