
Частина Бєлгорода і Бєлгородської області залишилися без світла внаслідок удару ЗСУ по місцевій ТЕЦ "Луч". Про це повідомляють російські пабліки в Телеграм, передають Патріоти України.
"За попередніми даними, на ТЕЦ "Луч" під час ракетного удару було пошкоджено газотурбінні установки, які виробляли електрику. До цього ЗСУ знищили газотурбіни на Бєлгородській ТЕЦ - до сьогоднішнього дня "Луч" залишався єдиною ТЕЦ у місті, що продовжувала працювати", - пише канал "Пепел. Белгород", додаючи, що за іншою інформацією пошкоджено тільки трансформатори, і електропостачання швидко відновлять.
Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков побічно підтвердив приліт по ТЕЦ, але в характерній для російських чиновників манері. За його словами, російська ППО збила якісь повітряні цілі, але "внаслідок падіння уламків загорілися кілька гаражів".
"Крім того, на низці вулиць спостерігаються проблеми з електрикою. Також енергопостачання відсутнє в частині селища Дубове Бєлгородського району. Без світла залишаються понад 20 тис. жителів", - заявив Гладков, не уточнивши, унаслідок чого все ж таки зникло світло в половині міста - через пожежу в гаражі, чи через роботу російської ППО.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...