Частина депутатів хочуть скласти мандати. Це хороший знак, - політолог

"Є шанс, що на наступних виборах до парламенту піде менше людей, які сприймають законодавство як супутню, а не основну, сферу діяльності. Та й просто – менше випадкових людей, які щиро зрозуміли, що в інших активностях можуть бути більш корисними й ефективними (і собі, і суспільству)", - пише політолог Олеся Яхно на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Уже колись писала, але повторюся: практично всі пострадянські політики (а на Україну, якщо говорити про інститути держави і суспільства, чекає ще довгий шлях виходу з пострадянського болота) – це політики-амфібії, які перебувають у стані транзиту. У тому сенсі, що вони весь час роздвоюються – між Я і Державою, між корпоративними інтересами та інтересами суспільства, між схемами і законами тощо. (залежно від специфіки тієї чи іншої пострадянської країни).

Вищий ступінь роздвоєння (найменш вловимий суспільством) – між політичною дією (популізмом) і діяльністю (результатом). Простіше кажучи, коли політична дія/дія як імітаційний початок повністю замінює політичну діяльність як творчий початок (те саме суспільне благо).

В умовах війни такого підходу (в силу деструктивності) просто не повинно бути. Якщо ми хочемо зберегтися і перемогти, внутрішні трансформації не менш важливі, ніж наша зовнішня обороноздатність".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вирішила "відпочити" вдома: У Росії знову впала ракета, яку окупанти запускали по Україні (фото)

субота, 2 березень 2024, 14:43

У Краснодарському краї РФ знову впала ворожа ракета, яку окупанти ймовірно запускали по території України. Російський снаряд приземлився у полі біля станиці Новощербинівська. Про це повідомляє моніторинговий телеграм-канал monitor, передають Патріоти У...

РФ поширює фейк про "усунення Зеленського"... українськими розвідниками

субота, 2 березень 2024, 14:32

Російська пропаганда поширює черговий фейк про нібито "анонсування" Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України відсторонення президента Володимира Зеленського від влади. Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційн...