Через 252 дні "Киев за 3 дня" перетворюється на "возможности провести наступление у Украины уже нет!" - Голобуцький

"Через 252 дні "Киев за 3 дня" перетворюється на "возможности провести наступление у Украины уже нет!" і постійний вереск з Кремля "давайте домовлятись!", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Украина ...сегодня в своём контрнаступлении потерпела поражение. Всё! Она выдохлась. Возможности провести наступление уже нет", - заступник президента "Академии ракетных и артиллерийских наук" РФ.

==
Хоча довбні все ще публічно пишаються "планомірним знищенням" нашої енергетичної системи. Отже, ще не усвідомили всіх своїх перспектив. Працюємо далі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інфопростір Росії "зі значним занепокоєнням" реагує на можливий контрнаступ України, – ISW

субота, 25 березень 2023, 7:22

Відомі особи в російському публічному середовищі все частіше піднімають тему підготовки широкомасштабного контрнаступу ЗСУ. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). За даними інституту, у російському інформаційному просторі все частіше ...

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...