Через 252 дні "Киев за 3 дня" перетворюється на "возможности провести наступление у Украины уже нет!" - Голобуцький

"Через 252 дні "Киев за 3 дня" перетворюється на "возможности провести наступление у Украины уже нет!" і постійний вереск з Кремля "давайте домовлятись!", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Украина ...сегодня в своём контрнаступлении потерпела поражение. Всё! Она выдохлась. Возможности провести наступление уже нет", - заступник президента "Академии ракетных и артиллерийских наук" РФ.

==
Хоча довбні все ще публічно пишаються "планомірним знищенням" нашої енергетичної системи. Отже, ще не усвідомили всіх своїх перспектив. Працюємо далі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

“Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: Експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ

неділя, 24 вересень 2023, 17:48

Експерт з питань національної безпеки Іван Варченко підрахував кількість росіян, призваних до армії під час “часткової” та прихованої мобілізації, та спрогнозував невтішну для Кремля ситуацію з протестами у разі спроби поповнити армію новим “гарматним ...

"Мене закрили в КПЗ і я думав, що далі": Зірка "Скаженого весілля" пригадав, як займався криміналом у 90-ті

неділя, 24 вересень 2023, 16:52

"Мій старший брат забороняв мені цим займатися. Він казав: "Хай це буде тільки на мені, а ти маєш вчитися". 90-ті роки - складні роки. Братові було вже 23 роки, він їздив за кордон, і вони займалися різними поганими справами - займалися автоугоном. Він...