
Внаслідок ранкових вибухів у Мелітополі на Запоріжжі постраждала одна з перших військових баз рашистів – захоплене окупантами підприємство «Рефма». Про це повідомив міський голова Іван Федоров в ефірі телемарафону.
«Перевагами підприємства для росвійськових були: важкодосяжне місцезнаходження в нижній частині міста і десятки тисяч квадратних метрів цехів», – повідомив мер. Відомо, що в цехах окупанти розмістили військову техніку, а в офісних приміщеннях – штаб-квартиру ФСБ.
Внаслідок вибухів:
«Якщо раніше окупанти розміщували декілька військових баз в Мелітополі, то наразі вони використовують все місто як військову базу. Проте жодне їхнє розташування не залишиться поза увагою», – додав Федоров.
Як повідомлялось, вибухи у тимчасово окупованому Мелітополі прогриміли о 5 ранку.
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...