"Черв'як, що звивається на виделці": Гіркін розкритикував армію РФ

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) висловився про програшні бої армії РФ у Бєлгородській області та порівняв становище російських військових з "черв'яком, що потрапив на вилку". Гіркін у своєму Telegram передбачив, що такими темпами Бєлгородська область стане "новим" Донбасом - територією, де бойові дії йшли протягом 9 років до початку повномасштабної війни, передають Патріоти України.

"Противник" поставив на вуха "густонаселену і досить заможну (за російськими мірками) область, а Кремль нічогісінько не може зробити, щоб Бєлгородщина не перетворилася на таке ж постійне поле бою, яким 9 років є Донбас", - вказав Гіркін.

Він заявив, що для мінімального захисту цієї території РФ повинна сформувати ударне угруповання та створити "зону безпеки" на території Харківської області (глибиною 30-40 кілометрів). При цьому терорист вказав, що навіть цей план навряд чи вийде реалізувати, адже армія РФ, швидше за все, знову "загрузне" на полі бою, а Росія втратить навіть цей мінімальний військовий резерв.

"А противнику - тільки того і треба - у нього достатньо "другосортних" частин та формувань, щоб без особливої напруги підтримувати новостворену лінію фронту, не чіпаючи ударний резервний корпус, готовий до стрибка в напрямку Азовського моря", - вказав Гіркін.

Він резюмував, що становище у влади РФ - жах: у разі наступу на Україну з території Бєлгородської області - це може перетворитися на гру "за правилами противника", але "перетерпіти" атаки на прикордонні області теж вихід "не дуже", вважає Гіркін.

"Звідси і ступор... "Куди не кинь - всюди клин". І залишається тільки "звиватися між зубців виделки" в надії незрозуміло на що ("а може пронесе" і все само-собою як-небудь станеться). У Кремлі зараз просто роблять вигляд, що "нічого особливого не відбувається " - так, дрібні терористичні атаки... і десь далеко. Ну, гаразд, потерплять - "Донбас терпів і вам велів", - заявив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...