В Україні впроваджено близько 15% стандартів НАТО, але прийняття до Альянсу залишається відкритим питанням. Про це повідомило поінформоване джерело ТСН.ua в уряді, передають Патріоти України.
"Якщо повертатись до перспективи стати членом НАТО, то можна сказати, що певна кількість стандартів НАТО, які треба прийняти на озброєння - це насправді не є вирішальним чинником в тому, бути чи не бути. Це міф. У інших країн середній показник – 31%-32% стандартів НАТО і десь до 40%-42% нормативних актів. Є країни, у яких 2%. У нас близько 15%. Тобто це означає, що не має значення, скільки впроваджено стандартів, щоб стати членом НАТО", - зазначає наш джерело.
За словами співрозмовника журналістів, є три складових, які важливі для того, щоб країна стала членом НАТО. "Є три складових, які насправді важливі для того, щоб країна стала членом Альянсу: наявність цивільно-демократичного контролю за збройними силами. Друге – це зрозумілість, прозорість, звітність, відповідальність по всіх процедурах. А також спроможність їхньої, натівської, індустрії зайти на наш ринок. Оскільки ми сьогодні точно споживаємо і будемо використовувати їхнє озброєння, значить, їхня індустрія зацікавлена продовжувати виготовляти як для нас, так і для них. І третє – це спільне планування операцій. За великим рахунком, потрібно тільки політичне рішення щодо нашого вступу", - повідомило джерело в українському уряді.
Та додало: "За виступами, за питаннями ситуація дуже сильно змінилась на нашу користь. Більшість країн переконані, що ми маємо бути за столом на рівних. Але остаточне рішення не прийнято у двох столицях – Вашингтоні та Берліні. Україні потрібен чіткий сигнал – нас бачать членом НАТО чи ні. Ми його очікуємо".
За доволі короткий проміжок часу противник здійснив суттєві просування, окупувавши Пантелеймонівку, Валентинівку, зайняв практично весь населений пункт Суха Балка і вже здійснює спроби штурмових дій на Романівку. Досить неприємна ситуація складається в...
"Вихід Трампа з переговорного процесу буде ще одним його пострілом у ногу. Адже буде йтися не просто про російсько-українську війну, а про здатність США впливати на ключові безпекові процеси у світі. Ця війна занадто міцно пов'язана з іншими міжнародни...