Чого боїться Ху*ло: Експрезидент Польщі розповів про найбільший страх кремлівського карлика

Путін обіймає посаду президента із 2000 року з перервою в чотири роки.

Президент Росії Володимир Путін боїться появи у країні громадянського суспільства. Таку думку колишній президент Польщі Олександр Квасневський висловив "Русской службе ВВС" в інтерв'ю, яке було опубліковано 2 вересня, передають Патріоти України.

"Головний страх, пов'язаний з українською та білоруською ситуацією сьогодні, що вони стають прикладами на пострадянському просторі того, що все може бути інакше. Путін особисто мені пояснював, що в Росії не може бути громадянського суспільства західного типу, оскільки у Росії немає традицій. Так-так, під час наших переговорів [Путін так і говорив]. А я йому відповідав: "Слухайте, якщо не почати цей процес, то у вас і традиції не з'являться", – сказав польський політик.

За його словами, у Путіна "була абсолютна переконаність, що, з огляду на масштаби країни, її історію, культуру тощо, Росія не готова до громадянського суспільства й усіх його процедур, і авторитарна, ієрархічна система набагато більше годиться для Росії".

"Україна – перший приклад, коли ситуація може бути іншою. І якщо сьогодні Білорусь скаже – "Дивіться, у нас можуть бути вільні вибори, у нас можуть бути різні політичні партії, різні кандидати, у нас вільні та чесні процедури", – це може по-справжньому лякати Путіна", – пояснив Квасневський.

Він вважає, що "цей страх надзвичайно сильний, тому що для Путіна організація громадянського суспільства і демократичних процедур – проблема".

"Поки він при владі – це неможливо. Із його наступником – можливо, але не з ним", – підкреслив Квасневський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пенсійна реформа: Ще один податок і виплати пенсіонерам під питанням, або Як в Україні будуть вводити накопичувальні пенсії

четвер, 26 листопад 2020, 6:50

Накопичувальні пенсії не гарантують виплат в майбутньому, але можуть стати проблемою для працюючих. Ідея накопичувальних пенсій для українців, при якій люди відкладають собі на пенсії самі і "не тиснуть" на без того дефіцитний Пенсійний фонд, не дає сп...

"Вовчиці" в люті: Після тривалої перерви Винник з'явився на публіці зі своєю дружиною

четвер, 26 листопад 2020, 6:24

Перед цим дружина співака перехворіла коронавірусом. Олег Винник показався на публіці зі своєю дружиною - співачкою Таюне (Таїсією Сватко). Спільне фото він опублікував в Instagram, передають Патріоти України. Однак на публіку вона вийшла тільки через ...