Україні не варто демонструвати військову техніку, отриману від західних партнерів, із привʼязкою до конкретної бригади ЗСУ до прибуття цього озброєння на фронту. Ворог також моніторить інформаційний простір і, знаючи, який підрозділ наших Сил оборони отримав певний вид техніки, має змогу підготуватися до боротьби із нею, передають Патріоти України.
Приналежність військової техніки до певної бригади росіянам вдається визначити завдяки фото, які іноді зʼявляються в мережі. Про це у своємуTelegram-каналі пишуть аналітики DeepState.
"Окупанти теж не ідіоти, тому мають варіанти боротьби з тим чи іншим видом техніки. Крім того, вони знають, де у якої бригади їх смуга відповідальності і, відповідно, концентрують там засоби протидії. Все просто, але дуже часто болюче для нас", – зазначили там.
Чому не варто "світити" західну техніку, у DeepState пояснили на прикладі AMX-10 – "колісних танків" від Франції. Війська РФ знали про їх прибуття в район Нескучного-Новомайорського на Донеччині у червні і встигли вигадати, як давати відсіч цій техніці.
"Зі слів бійців, ворог проти цих танків застосував тактику висування снайперських груп з метою пошкодження коліс, після чого десант починав покидати машину і саме в той момент активізувалася робота ПТУРів та артилерії. Чомусь застосовували саме таку тактику, за версією самих бійців, вона була заздалегідь спланована, і втрати через це були не малі", – сказано в повідомленні.
У DeepState зазначають, що в армії РФ є також спеціальні підрозділи-"мисливці". Вони мають широкий перелік засобів боротьби із західною технікою і постійно переміщуються по лінії зіткнення, зʼявляючись там, де й вона.
Для ворога дуже важливі вцілілі зразки західної техніки, оскільки їх активно досліджують працівники військово-промислового комплексу країни-агресора.Аналітики показали фото одного з захоплених окупантами AMX-10 на виставці у Росії. "Найімовірніше, це той самий танчик, який провалився в підвал у Новодонецькому, і була інформація, що окупантам вдалося його витягнути в тил", – зазначили там.
НБУ після запуску в обіг української гривні 1996 року не тільки неодноразово міняв дизайн та папір купюр, але і сплав монет, як "білих" - 1-5 копійок, 1, 5, 10 гривень так і "жовтих" - 10-50, 1 гривня, зазначають Патріоти України. Так склалось, що ...
Згідно з міською легендою Чернігова, в кургані Гульбище на Болдиних горах похований один із найвідоміших героїв давньоруських билин — Ілля Муромець. Водночас у Києво-Печерській лаврі зберігаються мощі, які також вважають спрадавна його останками, зазна...