Чому погіршився стан Кадирова: Ексспівробітник КДБ поділився двома версіями

Очільник Чечні Рамзан Кадиров або був отруєний спецслужбами РФ з певною метою, або сам підсів на наркотики. Таку думку в інтерв'ю висловив ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, передають Патріоти України.

"Я думаю, що Путіну в цей конкретний момент не вигідно (смерть Кадирова - ред). Йому вигідно, можливо, полякати Кадирова. Отже, якщо це отруєння ФСБ, то таке, від якого людина не вмирає... Його (Кадирова – ред.) злегка могли підтравити, щоб він опух, щоб були проблеми з нирками, щоб йому потрібен був гемодіаліз щотижня. Але, з іншого боку, я абсолютно не виключаю, що Кадиров міг сам підсісти на наркоту", - зазначив колишній розвідник.

Водночас Жирнов зазначив, що не вважає дуже серйозною версію з отруєнням Кадирова, откільки він "всесильна людина" тільки у Чечні, а за її межами - "не може нічого". "У зникненні Кадирова Путін не зацікавлений, тому що той виконує контракт: ти тримаєш під контролем Чечню, але робиш там абсолютно що хочеш. Але Путіну Кадиров потрібен присмирілий. Тому що він знахабнів, подивившись на Пригожина, у нього були замашки, що, мовляв, я теж з моїми абреками можу прийти до Москви і влаштувати такий самий бунт. Щоб цього не сталося, його злегка могли підтравити...", - додав експерт.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 27 червня: Що українці спрадавна робили цього дня, аби захистити домівку та свої родини

субота, 27 червень 2026, 7:09

27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...