Чому погіршився стан Кадирова: Ексспівробітник КДБ поділився двома версіями

Очільник Чечні Рамзан Кадиров або був отруєний спецслужбами РФ з певною метою, або сам підсів на наркотики. Таку думку в інтерв'ю висловив ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, передають Патріоти України.

"Я думаю, що Путіну в цей конкретний момент не вигідно (смерть Кадирова - ред). Йому вигідно, можливо, полякати Кадирова. Отже, якщо це отруєння ФСБ, то таке, від якого людина не вмирає... Його (Кадирова – ред.) злегка могли підтравити, щоб він опух, щоб були проблеми з нирками, щоб йому потрібен був гемодіаліз щотижня. Але, з іншого боку, я абсолютно не виключаю, що Кадиров міг сам підсісти на наркоту", - зазначив колишній розвідник.

Водночас Жирнов зазначив, що не вважає дуже серйозною версію з отруєнням Кадирова, откільки він "всесильна людина" тільки у Чечні, а за її межами - "не може нічого". "У зникненні Кадирова Путін не зацікавлений, тому що той виконує контракт: ти тримаєш під контролем Чечню, але робиш там абсолютно що хочеш. Але Путіну Кадиров потрібен присмирілий. Тому що він знахабнів, подивившись на Пригожина, у нього були замашки, що, мовляв, я теж з моїми абреками можу прийти до Москви і влаштувати такий самий бунт. Щоб цього не сталося, його злегка могли підтравити...", - додав експерт.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Уперше допомога Україні зброєю стала розмінною монетою між двома партіями": Дипломат - про проєкт бюджету США

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:40

Дипломат Валерій Чалий розповів, як уперше допомога Україні зброєю стала розмінною монетою між двома партіями після того, як президент США Джо Байден підписав законопроєкт про тимчасове фінансування уряду до 17 листопада, схвалений напередодні Сенатом ...

Бояться погіршення ситуації: В Європі занепокоєні зупинкою американської допомоги Україні, – ЗМІ

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:02

Західні партнери України занепокоєні ситуацією в США, де через внутрішню політичну боротьбу вже було поставлено під сумнів військову допомогу Україні. В Європі побоюються, що США почнуть дрейфувати до ізоляціонізму та зосередженості на внутрішній політ...