Письменник Андрій Кокотюха відреагував на сповідь голови офісу президента про те, як вони разом з Зеленським не мали чого попоїсти у перші дні війниМикола Тищенко – жлоб. Це доведено останньою сповіддю Офісу президента, де говорилося, як всі очільники держави в перші дні гарячої фази війни їли лише мівіну, розведену теплою водою. У мене шість хрещеників. Вкупі з хресними батьками мого сина – більше двадцяти кумів. Щойно хтось із моїх кумів матиме проблему, яку я можу вирішити, – вона буде вирішена. Єрмак – кум Тищенка. Перша особа держави в укритті їсть мівіну, розбовтану теплою водою. Але в кума Єрмака – Миколи Тищенка – мережа ресторанів "Велюр". Яка працювала в ковід попри заборони. Я даю 300% гарантії: в ресторанах "Велюр" харчів 24 лютого було дох*ра. І Тищенко як власник міг бодай кума Єрмака нагодувати котлетами втіхаря в туалеті. Як максимум – забезпечити харчами весь Офіс президента. Але вони їли мівіну, розбовтану теплою водою. І навіть за готівку не могли купити котлет у Колі Котлети. Який, до речі, зараз відповідає за відновлення України. Жлоб. Таке й відновлення буде."
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...