"Чому вона схожа на злочинця з мультика?": Дотепники висміяли образ Меланії Трамп для інавгурації (фото)

У мережі активно обговорюють образ Меланії Трамп, в якому майбутня перша леді США з'явилася в день інавгурації Дональда Трампа. Про це пише Yahoo News UK, передають Патріоти України.

Дружина обраного президента США вибрала двобортне пальто нью-йоркського бренду Adam Lippes темно-синього кольору і капелюх-канотьє американського дизайнера Еріка Джавітса в тон вбрання. Користувачам соцмережі Х образ Меланії Трамп нагадав стиль Майкла Джексона часів Smooth Criminal.

"Мені здається чи цим нарядом Меланія намагається натякнути, що Трамп - "спритний злочинець?", - написав один із користувачів соцмережі.

"Чому вона одягнена як Майкл Джексон?", - пожартував інший.

Іншим вбрання майбутньої першої леді США для інавгурації Дональда Трампа нагадало персонажа McDonaldland - лиходія Hamburglar, який краде гамбургери. "Чому Меланія Трамп схожа на Hamburglar", - написав ще один користувач Х.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Легкий вогонь" сприймається як щось само собою невід'ємне від побуту. Але ще в ХІХ ст. все було не так:​ Одна незграбність допомогла зробити революційний винахід - сірники

вівторок, 2 червень 2026, 13:24

У 1826 році щасливий випадок, а можливо звичайна незграбність назавжди змінили спосіб, як ми отримуємо вогонь. Англійський фармацевт Джон Вокер експериментував, змішував хімічні речовини, намагаючись створити вибухові суміші. У цей момент паличка, вкри...

Росія безуспішно атакує по всьому фронту, а Сили оборони України успішно контратакували під Покровськом, - звіт ISW

вівторок, 2 червень 2026, 12:40

В Інституті вивчення війни опублікувалипередають Патріоти України звіт щодо ситуації на фронті станом на 1 червня, . Яка ситуація на фронті?