"Чому вони всі так не люблять Україну? Адже тільки ця країна відкриває для них настільки неймовірні можливості", - політтехнолог Голобуцький

"Це - студентка юрфаку КНУ Анастасія Тарасюк, за опублікованими даними, дочка судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константиновської і співробітника ДБР Анатолія Тарасюка (зараз займається справами Майдану), донедавна ще й мала вітчима з того ж Печерського райсуду - Кицюка", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Студентка обурена переслідуваннями російського репера Басти: "Я читаю в новостях, что ему доказывают, рассказывают, что Крым - наш, бегают, не дают человеку отдохнуть, блин, в заведениях каких-то. Угомонитесь, бл@ть. То, что он артист и выступал в Крыму, вообще ничего, бл@ть, не значит. Он уже не наш. Про@6али".

В принципі, абсолютно не дивує, що оце - дочка суддів і майбутній наш суддя, слідчий або інший високоранговий держслужбовець. Нічого атипового для цього середовища.

Мене завжди дивувало інше. Чому вони всі так не люблять Україну? Адже тільки ця країна відкриває для них настільки неймовірні можливості. Тільки в Україні вони можуть мати на хабарах і на корупційних оборудках десятки мільйонів, маєтки, автівки, бізнеси... Та вони за таке Україну мали би, фігурально висловлюючись (а може й не фігурально), "в попу цілувати" урочистим ритуалом щоранку і перед сном!
Бо в будь-якій іншій країні вони хіба би мали кар'єру посудомийників. Але, тим не менш, Україну вся ця закрита каста не любить і зневажає. Невдячність як вона є".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Классическая подлянка от власти. "Голос" не просто облапошили, но и нанесли серьезный репутационный удар", - Борислав Береза

вівторок, 15 червень 2021, 20:44

"Много шума вокруг "мовного голосування" Голоса. И обвиняют их в том, что они продались. Но так могут говорить лишь те, кто не понимает, как работает украинская политика. Ситуация значительно проще. Видимо была договорённость о том, что "Голос" даёт го...