Вибух секретної ракети РФ під Архангельськом, через який стався викид радіації, мав особливість. Небезпека більша, ніж вважалося раніше. Увагу на небезпечний момент в НП звернув в Facebook російський блогер Ель Мюрид, передають Патріоти України.
У четвер, 8 серпня, під Архангельськом прогримів страшний вибух. Міноборони РФ відзвітувало про "хлопок" двигуна при випробуванні ракети. По всій видимості, він був ядерним - громадяни зафіксували значний стрибок радіаційного фону в регіоні. Він як мінімум в 2 рази перевищив допустиму норму. Влада інформацію про викид спочатку підтвердила, але дуже швидко цю інформацію "підтерли" з офіційних сайтів.
"В официальных сообщениях уровень радиации на аварии в Северодвинске публикуют то в микрорентгенах, то к микрозивертах. Что как бы одно и то же, но в зивертах обычно измеряют поглощенную организмом радиацию, в рентгенах - излучаемую в среду радиацию. А это значит, что специалисты дают данные как по радиации в среде, так и по радиации, уже поглощенной людьми. И это существенно разные ситуации, так как поглощенная радиация накапливается, а вот время накопления в официальных сообщениях не передают - это и есть самая важная часть информации", - зазначив Мюрид.
Він також звернув увагу на те, що стрибок радіації був дуже коротким. Він майже прийшов в норму в той же день. І це, як не дивно, дуже погано. "Резкое падение радиационного фона тоже выглядит обеспокаивающим признаком - так быстро падает фон только у короткоживущих, наиболее опасных изотопов. Скажем, радон-222 имеет период полураспада всего 3 дня, но если в вас попадут даже следовые количества - онкология стопроцентная", - попередив Мюрид.
Журналіст Віталій Портников вважає, що адміністрація Дональда Трампа має змінити підхід до переговорів з Росією, а не концентруватись на умовах, передають Патріоти України. "Такі люди як Марко Рубіо прекрасно розуміють, що відбувається. Коли він зустрі...
У мережі з'явилися супутникові знімки з наслідками удару по заводу "Промсинтез" у Чапаєвську Самарської області РФ, що є одним з провідних виробників промислових вибухових речовин, у ніч на 5 квітня. Відповідними кадрами поділився польський OSINT-дослі...