У проросійських пабліках окупованого Маріуполя нова тема для скандалу. Причиною стали цінники в одному з торгових центрів міста, які були в кольорах українського прапора. Про це розповів журналіст Юрій Бутусов у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
"У ватних маріупольських пабліках чергова шизофренія. Шалені закликають бойкотувати один із торгових центрів через цінники кольору українського прапора. Хоча навіщо так переживати? Може, адміністрація торгового центру краще за вас знає, що повернення Маріуполя близько, ось і готується", - написав журналіст.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...