Армії країни-агресора Росії, можливо, надійшов наказ про енергетичне перемир'я у війні з Україною. Про це з посиланням на російські Telegram-канали написав глава підрозділу активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України Kraken Костянтин Немічев, передають Патріоти України.
"Схоже, енергетичне перемир'я в дії з двох сторін. Подивимося, як будуть виконувати", – припустив Немічев.
Telegram-канал "Николаевский Ванек", до якого, за деякими джерелами, має стосунок голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, зазначає, що остаточного рішення щодо припинення ударів по енергетиці між сторонами немає й окупанти й далі битимуть по критичній інфраструктурі. "Обстрілів вони не припинятимуть, і навіть якщо їм дали якусь заборону зараз, на цьому етапі це поки ненадовго", – ідеться в його пості.
Прессекретар нелегітимного президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков на запитання про ймовірність енергетичного перемир'я заявив, що "не може це поки коментувати", цитує його Telegram-канал "Вы слушали Маяк".
Голова комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов сказав Telegram-каналу "Осторожно, новости", що офіційної інформації про таку домовленість немає, але таке рішення "було б не в інтересах" РФ.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...