"Чи були синхронні "вливання" з різних джерел про "неминучі переговори" випадковими? Не певен", - Голобуцький

"Німецький BILD з посиланням на "джерела в урядових колах" оприлюднив "план Байдена і Шольца схилити/ примусити Україну до переговорів з РФ". Оскільки основне постачання зброї залежить саме від цих країн, то вони можуть регулювати цей потік: не перекривати зовсім, але обмежувати суто тим обсягом, котрий забезпечить збереження наявних позицій, але не контрнаступ. Інші країни постачати подібні обсяги зброї Україні не можуть... або не хочуть", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"При тому окремо наголошується, що Заленського ніхто ні до чого не примушує і не вмовляє: він має "сам прийти до розуміння", що військова перемога неможлива. І "пояснити своєму народу, що переговори необхідні".
Але при тому ФРН і США нібито збираються поставити Україну в "стратегічно вигідну переговорну позицію" - що доволі парадоксально виглядає поряд з твердженням про скорочення поставок зброї і можливості протистояти Росії (на тлі закріплення на плацдармі на лівому березі Дніпра).
От такий нехитрий план скинути з себе проблему війни в Україні нібито узгодили Білий дім і Бундестаґ. Це в дивний спосіб перегукується з оприлюдненими днями "плівками Одарченка": що Зеленський поспішатиме з виборами, оскільки муситиме піти на переговори. Якщо відкласти вибори "на після початку переговорів" - його рейтинг "обнулиться". Вибори будуть апріорі безсенсові для нього. В нього і так позначений генерал Залужний в якості серйозного конкурента з високим рейтингом і відсутнім антирейтингом.
Чи були синхронні "вливання" з настільки різних джерел про "неминучі переговори" випадковими? Не певен. Ймовірно, за лаштунками дійсно вже певний час іде процес пошуку шляху виходу з війни Росії проти України саме через переговори. Переговори, ініційовані Києвом.
Ініціатива і можливі перспективи виглядають сумнівно. Але процес, очевидно, є і навряд зупиниться без серйозних змін у світовому порядку денному (зокрема, у ситуації на Близькому Сході)".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Замість "мангалів" та "сараїв". В Україні помічено танк Т-90 ЗС РФ із новим захистом від дронів

четвер, 30 травень 2024, 2:35

На одному з опублікованих фото російський танк оснащено додатковими бронеплитами. Експерти вважають, що таке рішення проходить тестування під час бойових дій в Україні. . Нещодавно на території України було помічено новітній російський танк Т-90М "П...

ГУР пробили ядерну парасольку РФ! Мінус 2 станції. Народ аж завив: а де наша відповідь? / Снєгирьов

четвер, 30 травень 2024, 1:45

Безпілотник ГУР 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей "Воронеж М" у місті Орськ Оренбурзької області Росії. Дрон подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкта противника. Однак, це не перший удар по системі ядерної б...