Чи є передумови для замаху на Путіна? Російський політик - про еліти, які відверто ненавидять свого президента

Після семи місяців повномасштабного російського вторгнення в Україну з'явилися передумови для бунту в російських регіонах і замаху на президента країни-агресора Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю заявив опозиційний російський політик Геннадій Гудков, передають Патріоти України.

"Регіони можуть прокинутися, але недостатньо зараз передумов, щоб вони пішли по ланцюговій реакції. Регіони можуть виступити тільки детонаторами, але вони не можуть привести до зміни режиму. Якщо вони виступлять детонаторами цього процесу, і почнеться ланцюгова реакція одного регіону за іншим, тоді так, і в Москві може спалахнути якась революція, яка позбавить Путіна життя або відсторонить його від влади", - заявив Гудков.

Політик зазначив, що російська еліта вже відверто ненавидить Путіна. "Так, еліта зараз ненавидить Путіна. Як регіональна, так і московська. Але не в цьому справа. Річ у тім, що від цієї ненависті до усунення вождя - величезна дистанція. І чи буде вона пройдена? Ми з вами не знаємо і не можемо закладатися на цей варіант як на реальний", - зазначив політик.

При цьому Гудков нагадав, що свого часу було кілька спроб замаху на Гітлера. "Було кілька замахів, але Гітлер залишився живий. Було багато спроб усунути Фіделя Кастро, але він помер своєю смертю. Ми з вами не можемо чітко прорахувати ймовірність цієї події. Це неможливо. Передумови, як я вже сказав, є. Але від передумов до реалізації - величезна дистанція, і вона може бути ніколи не пройдена", - зазначив політик.

Гудков також зазначив, що російська еліта розуміє все, що зараз відбувається. "Еліта, на відміну від народу, настільки добре розуміє що відбувається, що давно вже Путіна ненавидить. Вона розуміє, що її позбавили майбутнього. Її позбавили навіть сьогодення. Її та її сімей можуть позбавити життя та іншого. Вони це добре розуміють, на відміну від народу, який прозріє тільки тоді, коли або ядерний гриб побачить, або коли їм по телевізору оголосять, що Путіна більше немає при владі. Звичайно, рух зверху представляється мені краще, але більш імовірний на сьогодні рух знизу. Але можуть бути обставини, які зроблять цей рух неможливим", - заявив Гудков.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Противник продовжує процес підсилення бойового складу своїх угрупувань "Захід" та "Центр",... - Машовець

понеділок, 6 лютий 2023, 1:00

1. Командування військ противника продовжує процес підсилення бойового складу своїх угрупувань "Запад" та "Центр". Зокрема, відзначаються суттєві зміни УВ противника на Куп'янському та Лиманському напрямках... . Джерело

"Китайское шпионское мероприятие с шаром окажется более полезным для американской разведки, чем для китайской", - блогер-одесит

понеділок, 6 лютий 2023, 0:35

"США над свой территорией сбили китайский воздушный шар-шпион. Так же, как и у нас во время работы ПВО, сотни американцев высыпали на пляжи наблюдать за картиной падения обломков. Шарик не малый. Объем капсулы, нашпигованной оборудованием равен трем па...