
США - партнер номер один у постачанні озброєння. Але є і європейські країни, які допомагають українським військовим. Про це в єдиному телемарафоні розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Як пояснив Коваленко, ризики залишитися без американської допомоги є. В першу чергу мова йде про американські зразки. Проте допомогу ми отримуємо і з європейських країн.
"Ми говоримо в першу чергу про американські зразки, це перший момент, бо в нас є постачальники зброї з Європейського союзу і не тільки... Це позначилося б безумовно, тому що США є нашим партнером номер один з постачання озброєння. І до того воно не дуже швидко йшло і задовольнялися не усі потреби, а якщо воно припиниться, то звісно ж ситуація буде не найкраща", - зазначив Олександр Коваленко.
За його словами, Україна для США - це такий самий геополітично важливий партнер, як, наприклад, Ізраїль та Тайвань. “До речі, наш проєкт з пакетами допомоги Україні знаходиться в одному проєкті разом з Ізраїлем та Тайванем. Отже відмовляючи в допомозі Україні - відмовляють в допомозі Ізраїлю та Тайваню. Чи це правильний геополітичний крок? Ні. Це державний інтерес США допомагати цим країнам. Отже жодна особистість (Трамп чи хтось інший) – вони не підуть проти державних інтересів. Вони можуть маніпулювати, грати, передвиборча лихоманка і все таке інше. Але саме нашкодити державі – це злочин", - пояснив військово-політичний оглядач.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...