Чи могли США домовлятися про мир з Росією: Політолог розповів, чому це однозначно фейк

У ЗМІ з'явилась інформація, що США буцімто пропонували Росії "мир в обмін на українські території". З огляду на те, скільки Вашингтон уже інвестував в Україну своїх зусиль, вона видається очевидним фейком. Про це сказав політолог Валентин Гладких, передають Патріоти України.

Він наголосив, що війна триває, зокрема і в інформаційному просторі, а росіяни будуть продовжувати вкидати подібні тези через різні ЗМІ.

Це стане прецедентом

Гладких зазначив, що для США принципово недопустимим є те, що одна держава використовує свою армію, щоб досягти якихось політичних цілей в іншій країні. Тож це вже не питання територіальної цілісності й державного суверенітету України. Це питання про світоустрій, про світовий порядок. "Проблема зараз не вирішується територіальними поступками, бо це прецедент", – зауважив політолог.

За його словами, якщо Росія вийде з цієї війни з якимись здобутками, а путінський режим не буде покараний – це поганий прецедент, який потягне за собою ланцюгову реакцію в багатьох інших частинах землі.

Росіяни й надалі вкидатимуть подібні тези

Він виключає, що такі розмови могли лунати. Нині позиція України чітко окреслена президентом Володимиром Зеленським у формулі миру, де чітко прописано відновлення територіальної й державного суверенітету в межах міжнародно визнаних кордонів, після чого буде відбудова та покарання винних.

І ця формула, наголосив політолог, нині підтримується в світі по суті всіма, за винятком відверто маргінальних і подекуди терористичних режимів таких, як путінський в Росії.

"Тому торгувати територією – не можна. Тим паче після того, скільки вони (США – ред.) сюди інвестували вже своїх зусиль – як дипломатичних, так і фінансових інструментів дуже багато задіяно. Ну і військово-технічна допомога", – зауважив Гладких.

Він наголосив, що війна триває, зокрема і в інформаційному просторі. Тому подібні тези росіяни будуть продовжувати вкидати через різні ЗМІ. Натомість довіряти можна лише офіційній інформації.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лучше не пустить к себе одного честного из сотни негодяев, чем допустить 99 мерзавцев", - блогер-одесит

субота, 1 квітень 2023, 0:16

"С первого апреля Россия начнет председательствовать в Совете безопасности ООН. Небензя сравняется с Гутерришем, как две ягодки одного поля. Облик организации будет окончательно прояснен. Нации же заинтересованы в том, чтобы вопросы безопасности на п...

"Коли вам буде легко уявити, як Єрмак, Татаров чи Арахамія йдуть до лікаря, щоб той їм виписав рецепт, то тоді це і будуть європейські стандарти", - Борислав Береза

субота, 1 квітень 2023, 0:00

"До речі, про європейські стандарти та ліки по рецептах. Прибічники адміністрування непотрібних послуг, видачі багатьох ліків по рецептах, кажуть, що це європейский стандарт", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцме...