Чи правда, що за часів СРСР у жінок не було целюліту

Хоча сучасні жінки доволі активно борються з "апельсиновою шкіркою", в Радянському Союзі це не вважалося чимось важливим. Ніхто навіть не замислювався над темою целюліту, це не було предметом обговорень, мінусом у зовнішності дівчини чи її комплексом, зазначають Патріоти України.

Про целюліт вперше почали говорити у 80-х роках минулого століття. Тоді ж в аптеках почали активно з'являтися різноманітні антицелюлітні напої та креми. Однак на відміну від Заходу, в СРСР ця тема взагалі не просувалася як проблема. Жінки не надавали целюліту особливого значення. Тоді основними засобами для боротьби з зайвою вагою або недоліками у фігурі були душ Шарко, контрастні ванни, фізіопроцедури. Все це можна було отримати в санаторіях.

Жінки в СРСР не знали про целюліт тому, що не вважали його чимось незвичайним. Сьогодні ця тема стала більше комерційним проєктом, який базується на індустрії краси. Однак з точки зору медицини, целюліт – це жировий прошарок, який пов'язаний з жіночими гормонами, а не ознака ожиріння чи якоїсь хвороби.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...