Чим займається насправді Юрій Швець: Американські розвідники викрили російського пропагандиста з КДБістським минулим

Колишній офіцер Комітету державної безпеки СРСР Юрій Швець, який перебрався на постійне місце проживання у США, фактично підтримує російські спецслужби в агресії проти України. Розвідувальна спільнота викрила його у пропаганді, сполученій з тактикою КДБ, яка націлена на розбрат між українськими та американськими спецслужбами. Зокрема Швець намагається применшити заслуги Головного управління розвідки Міноборони України у відбитті російської агресії. Про це йдеться у розслідуванні на OpsLens Барта Маркуа, який був головним заступником помічника міністра енергетики у міжнародних справах США, а також працював кадровим офіцером дипломатичної служби у Державному департаменті, передають Патріоти України.

У 80-х роках Швець служив у Вашингтоні, а після розпаду Радянського Союзу написав книгу з критикою своїх колишніх колег із КДБ. Через деякий час після цього він емігрував до США, де продовжував просувати свої особисті інтереси. Зокрема, він активно пропагує так звані "воєнні змови" у війні РФ проти України.

"Етнічний українець, колишній радянський шпигун використав будь-яку нагоду, щоб виступити проти українських служб безпеки, замість того, щоб критикувати російську агресію", – йдеться у розслідуванні.

Швець використовує свій канал на YouTube для просування токсичної теорії змови у стилі КДБ. Частина його пропаганди протиставляє начальника ГУР Кирила Буданова директору ЦРУ Вільяму Бернсу. Розвід-спільнота наголошує, що Швець навмисно спотворює правду, відволікаючи увагу від загальної картини, а саме від того, що ГУР відіграло важливу роль у перемозі у битві за Київ.

Зазначається, що мета Швеця полягає у тому, щоб створити розкол між ГУР та ЦРУ. Таку поведінку у розвід-спільноті назвали класичною тактикою КДБ. Українські та західні військові розвідувальні організації тісно співпрацюють проти російського вторгнення, проте ГУР добилося великих успіхів не лише у відбитті російських атак, але й у диверсійних операціях проти російських військових об'єктів.

"Якби Швець не був професійним шпигуном, який пройшов навчання в КДБ, його безладне оповідання можна було б легко порахувати безцільними теоріями змови, націленими тільки на отримання переглядів і кліків. Але весь його підхід пахне тактикою КДБ, відпрацьованою за століття, щоб вбити клин між в союзниками", – йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Постоянные угрозы военному руководству со стороны Путина возымели действие... военные пообещали захватить Авдеевку и Бахмут в ближайшие две недели", - GENERALL SVR

понеділок, 27 березень 2023, 12:05

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. "На выходных президент России Владимир Путин провел несколько совещаний в режиме видеосвязи. На совещании с представителями руководства военно...

"МіГ-29 - це "Жигуль". F-16- це "Мерседес": Що дадуть ЗСУ наймасовіші літаки НАТО

понеділок, 27 березень 2023, 9:35

"До радянських МіГів вдалось адаптували ракети HARM, яким щодня б'ють по засобах ППО русні. Втім, ці ракети в рази ефективніше працювали б на західних літаках", – говорить Юрій Ігнат. Фото: Facebook. Сучасна авіація може значно краще виконувати завданн...