Cтарець Геронтій поділився новим прогнозом щодо перемоги України

Близько 60% тимчасово окупованої території України буде звільнено впродовж двох наступних років. Про це у відео на YouTube-каналі "Український молитовник" йдеться із посиланням на нове пророче видіння старця Геронтія, передають Патріоти України.

Геронтій каже про подальший перебіг війни в Україні, зокрема, про важливі для українців подробиці. "Мирний план Китаю щодо врегулювання війни знайшов підтримку у 26 країн. Але він не подобається РФ. Однак, старець чітко бачить, що близько 60 процентів території України буде звільнено впродовж двох років", — йдеться у пророцтві.

Також старець дав прогноз щодо блекаутів в Україні. На його гадку, світла в українських містах та селищах не буде довго. Хоча, попри пошкодження інфраструктури, на Україну чекає світле у всіх значеннях майбутнє.

Старець передбачає, що скоро в Україну приїде нове обладнання, а енергетики зроблять усе, аби уникнути вимкнень світла більше, ніж на добу.

Геронтій також бачить значні політичні зміни в Україні. Влада зміниться, прийдуть нові правителі, які працюватимуть на благо народу. Це сприятиме покращенню життя в Україні.

Він каже, що європейські країни стоятимуть на боці України та надаватимуть підтримку.

"Україна стане духовним центром і прикладом для усіх народів. Українська культура набуде світового визнання. Вороги України будуть покарані. ЗСУ здобудуть заслужену перемогу, а війна припиниться, але процес буде тривалим", — йдеться у пророцтві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Немає чарівної зброї, що дасть повну перевагу на полі бою, як і немає остаточної санкції, від якої російська економіка впаде", - Пекар

понеділок, 17 червень 2024, 17:30

"У дитячих казках головний герой здобуває чарівний меч, яким відрубує всі голови дракона, і на землі настає мир і щастя. Коли люди виростають, вони починають розуміти, що чарівного меча не буває. Не всі, десь 20–25% починають розуміти", - пише у своєму...

Мінус один - плюс один: Бійці ЗСУ затрофеїли російський танк-сарай та полонили його екіпаж (відео)

понеділок, 17 червень 2024, 13:47

Українські воїни захопили ворожий танк, обладнаний саморобним антидроновим захистом, та полонили його екіпаж. У мережі з'явився відеозапис, на якому боєць саме зв'язує руки одному із окупантів. На кадрах видно, що танк захоплений справним - бійці підня...