"Да вы, ребятки, вообще ох...ели": Бабченко прокоментував, в чому звинувачують Порошенка

Чи можна засуджувати Головнокомандувача за те, що він відстоював суверенітет своєї країни?

"В ДБР опублікували перелік проваджень, фігурантом яких є п’ятий президент України Петро Порошенко: 1. Перехід українських кораблів через Керченську протоку, що спричинило ескалацію конфлікту з Російською Федерацією, введення військового стану на території України з метою можливої узурпації влади", - пише російський журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Они судят украинского президента за то, что украинские корабли ходили украинскими территориальными водами. Еще раз.

Президента Украины. За то. Что ВМФ Украины. Ходили терводами Украины. Судят. Судят, бл...дь!!! Они судят верховного главнокомандующего за то, что он во время войны отстаивал суверенитет своей страны. Да вы, ребятки, вообще охуели.

Один вопрос: кто судит командующих армиями пораженных стран за сопротивление поражению? Если это не захват власти агентами агрессора, то что это тогда? Вы меня сейчас распнете за слово "пораженных".

Но... А что это тогда? Доброе утро".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Реалії скреп: У Криму показали, чим їх годують окупанти

субота, 11 липень 2020, 0:18

Жителі зізналися, що з початком окупації півострова тут не тільки впав рівень життя, але і якість продукції. Сьогодні в Криму купити якісну їжу, безпечну для здоров'я, проблематично. Як приклад, кримчани показали, що виявили в сосисках виробництва комп...

З архіву ПУ. Замах чи імпічмент: Астролог пророкує Зеленському лихо через поганий знак під час інавгурації

п’ятниця, 10 липень 2020, 23:55

20 травня 2019 року стало днем народження нового політика і його остаточною долею