
У окупованому Маріуполі стався вибух у казармі кадирівців. Як повідомляють Патріоти України, про це написав у телеграмі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Він зазначив: "Сьогодні (24 січня - ред) приблизно об 18-00 "бавовна" завітала саме в казарму окупантів, яку напередодні маркували члени групи Маріупольського Спротиву.
Місце свята бавовни щильно закрито військовими окупантами. Все в диму, купа скорих та мчс. В цій казармі базувалось 200+ окупантів кавказької зовнішності, дагестанців або кадирівців.
Встановити кількість втрат ворога поки не є можливим, але що вони є та немаленькі - поза всякий сумнів.
Дійсно шикарний день для Маріуполя. Це - лише початок. Далі буде більше. Русня, що з #б#лом?
Довідково - це другий прильот в цю територію за день. Зранку був невеликий "недоліт" метрів на 150 в бік Кальміуського відділу поліції".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...