
У окупованому Маріуполі стався вибух у казармі кадирівців. Як повідомляють Патріоти України, про це написав у телеграмі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Він зазначив: "Сьогодні (24 січня - ред) приблизно об 18-00 "бавовна" завітала саме в казарму окупантів, яку напередодні маркували члени групи Маріупольського Спротиву.
Місце свята бавовни щильно закрито військовими окупантами. Все в диму, купа скорих та мчс. В цій казармі базувалось 200+ окупантів кавказької зовнішності, дагестанців або кадирівців.
Встановити кількість втрат ворога поки не є можливим, але що вони є та немаленькі - поза всякий сумнів.
Дійсно шикарний день для Маріуполя. Це - лише початок. Далі буде більше. Русня, що з #б#лом?
Довідково - це другий прильот в цю територію за день. Зранку був невеликий "недоліт" метрів на 150 в бік Кальміуського відділу поліції".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...