Далекобійна зброя ЗСУ поставила "хрест" на безбожних вівце**бах Кадирова: У казармі елітних окупантів стався потужний вибух

У окупованому Маріуполі стався вибух у казармі кадирівців. Як повідомляють Патріоти України, про це написав у телеграмі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Він зазначив: "Сьогодні (24 січня - ред) приблизно об 18-00 "бавовна" завітала саме в казарму окупантів, яку напередодні маркували члени групи Маріупольського Спротиву.

Місце свята бавовни щильно закрито військовими окупантами. Все в диму, купа скорих та мчс. В цій казармі базувалось 200+ окупантів кавказької зовнішності, дагестанців або кадирівців.

Встановити кількість втрат ворога поки не є можливим, але що вони є та немаленькі - поза всякий сумнів.

Дійсно шикарний день для Маріуполя. Це - лише початок. Далі буде більше. Русня, що з #б#лом?
Довідково - це другий прильот в цю територію за день. Зранку був невеликий "недоліт" метрів на 150 в бік Кальміуського відділу поліції".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся", - блогер-одесит

неділя, 29 січень 2023, 0:35

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся. И немалые. Это на Западе чиновники горят на мелочах, покидая высокие посты из-за искушения в пределах от 20 до 50 тысяч евро. У нас же, если попался на взятке или откате, то не меньше, че...