"ДБР - під*раси, але як мені здається, деяким військовим треба мати яйця", - військовий журналіст

Цивільні особи не можуть робити що завгодно, коли мова йде про безпеку держави.

"Відносно ситуаціі навколо Повітряних Сил!!! ДБР - однозначно під@раси, але є багато «але». Тобто, купка цивільних припадків з якимось зрадницьким папірцем зайшли на територію військовоі частини і зняли прилади, які підривають обороноздатність держави?", - написав Андрій Римарук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Повторюю, ДБР - підараси, але як мені здається деяким військовим треба мати яйця. Уявіть собі ситуацію. Ці дятли припруться на атомну станцію, зупинять блок, щоб розібратись, чи провода живлення тієі якості. Чи зупинять насос відкачки підземних вод в шахті, поставивши під загрозу затоплення робочих і міста. Мати яйця - це круто! І прикладом по обличчу - красіво)".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не тільки йод, але й канцерогени: Лікар-дієтолог розповіла, від яких морепродуктів краще відмовитися

четвер, 13 серпень 2020, 0:24

Функція мідій і устриць - фільтрація води і очищення її від різних забруднень. Також мідії накопичують отруйні речовини, які виділяються найпростішими. "Дары моря в основном известны своей пользой для здоровья и высокой питательной ценностью. В то ...

"Життя треба прожити так, щоб у 90-річному віці вами лякали дітей росіян по всьому світу", - Фурса

четвер, 13 серпень 2020, 0:15

Блогер оригінально кинувся на захист американського мільярдера-мецената... Про це фінансист і блогер Сергій Фурса пише у своєму блозі, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Ну и теперь стало ясно, почему именно сейчас ФБР пришло с обыск...