
Міноборони РФ похвалилося відео з Курської області, на яких російська армія воює гаубицями сталінських часів. На це звернуло увагу "Агентство. Новости", передають Патріоти України.
Зокрема, на оприлюднених кадрах можна побачити використання артилеристами ЗС РФ 130-міліметрового гармат М-46 зразка 50-х років минулого століття. «СРСР прийняв М-46 на озброєння у першій половині 1950-х років, а у 1970-х замінив їх 152-міліметровими гарматами. Росія почала розконсервувати запаси гаубиць на тлі важких втрат артилерії… До лютого 2024 року російські військові вивезли зі складів близько 65 гаубиць М-46. До літа Росія збільшила швидкість розконсервації цих гармат, відправивши на фронт приблизно половину всіх гаубиць, що перебували на зберіганні (приблизно 300 одиниць)… ЗСУ, своєю чергою, активно використовують у вторгненні на Курщину сучасну західну техніку», — йдеться у повідомленні.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...