
Міноборони РФ похвалилося відео з Курської області, на яких російська армія воює гаубицями сталінських часів. На це звернуло увагу "Агентство. Новости", передають Патріоти України.
Зокрема, на оприлюднених кадрах можна побачити використання артилеристами ЗС РФ 130-міліметрового гармат М-46 зразка 50-х років минулого століття. «СРСР прийняв М-46 на озброєння у першій половині 1950-х років, а у 1970-х замінив їх 152-міліметровими гарматами. Росія почала розконсервувати запаси гаубиць на тлі важких втрат артилерії… До лютого 2024 року російські військові вивезли зі складів близько 65 гаубиць М-46. До літа Росія збільшила швидкість розконсервації цих гармат, відправивши на фронт приблизно половину всіх гаубиць, що перебували на зберіганні (приблизно 300 одиниць)… ЗСУ, своєю чергою, активно використовують у вторгненні на Курщину сучасну західну техніку», — йдеться у повідомленні.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...