
Міноборони РФ похвалилося відео з Курської області, на яких російська армія воює гаубицями сталінських часів. На це звернуло увагу "Агентство. Новости", передають Патріоти України.
Зокрема, на оприлюднених кадрах можна побачити використання артилеристами ЗС РФ 130-міліметрового гармат М-46 зразка 50-х років минулого століття. «СРСР прийняв М-46 на озброєння у першій половині 1950-х років, а у 1970-х замінив їх 152-міліметровими гарматами. Росія почала розконсервувати запаси гаубиць на тлі важких втрат артилерії… До лютого 2024 року російські військові вивезли зі складів близько 65 гаубиць М-46. До літа Росія збільшила швидкість розконсервації цих гармат, відправивши на фронт приблизно половину всіх гаубиць, що перебували на зберіганні (приблизно 300 одиниць)… ЗСУ, своєю чергою, активно використовують у вторгненні на Курщину сучасну західну техніку», — йдеться у повідомленні.
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...