
Міноборони РФ похвалилося відео з Курської області, на яких російська армія воює гаубицями сталінських часів. На це звернуло увагу "Агентство. Новости", передають Патріоти України.
Зокрема, на оприлюднених кадрах можна побачити використання артилеристами ЗС РФ 130-міліметрового гармат М-46 зразка 50-х років минулого століття. «СРСР прийняв М-46 на озброєння у першій половині 1950-х років, а у 1970-х замінив їх 152-міліметровими гарматами. Росія почала розконсервувати запаси гаубиць на тлі важких втрат артилерії… До лютого 2024 року російські військові вивезли зі складів близько 65 гаубиць М-46. До літа Росія збільшила швидкість розконсервації цих гармат, відправивши на фронт приблизно половину всіх гаубиць, що перебували на зберіганні (приблизно 300 одиниць)… ЗСУ, своєю чергою, активно використовують у вторгненні на Курщину сучасну західну техніку», — йдеться у повідомленні.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...