"Дефіцит уваги з боку Лукашенка": Причиною смерті глави МЗС Білорусі стала "особиста драма", - "Наша Ніва"

Причиною смерті міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея, який помер у листопаді 2022 року, могла стати "особиста драма", пов'язана з дефіцитом уваги з боку лідера Білорусі Олександра Лукашенка, а не вбивство, передають Патріоти України.

Як з'ясувало білоруське опозиційне видання "Наша Ніва", чиновник, найімовірніше, просто наклав на себе руки. Інформацію про це підтвердили ЗМІ 4 незалежних джерела зі сфери медицини та держуправління.

Кажуть, що рішення накласти на себе руки Макей міг прийняти через сукупність факторів: проблем в кар'єрі на тлі краху політичного курсу, який він визначив, як головний дипломат Білорусі, і намірів Лукашенка прибрати його з посади, а також через особисті розбіжності в сім'ї.

"Друзі Макея кажуть, що він болісно переживав крах курсу, який вів, і часто відчував себе непотрібним, а іноді просто недоречним", - пише видання.

Повідомляється, що Макей знав, що Лукашенко підбирає йому "заміну", і болісно сприйняв цей момент: він розумів, що скоро позбудеться свого високого політичного становища й не бачив для себе інших перспектив у майбутньому. "Останнім часом йому відмовляли в особистій увазі, це дуже чутливо для нього", - поділився його колега.

Також видання пише, що у Макея в родині були розбіжності. У день своєї смерті він повернувся додому в Дрозди один, без дружини. Вона тоді залишилася разом з їх молодшим сином в іншій квартирі, згадується в розслідуванні.

Смерть глави МЗС Білорусі Володимира Макея - основні версії

Нагадаємо, міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей помер 26 листопада 2022 року у віці 64 років. Його знайшли в будинку в Дроздах. Спочатку офіційна причина смерті Макея не вказувалася. Пізніше ЗМІ писали, що він міг померти від інфаркту.

Однак деякі політологи розкритикували версію про природну смерть чиновника, заявивши, що це могло бути вбивство. Зокрема, російський публіцист Андрій Піонтковський говорив, що смерть Макея виглядає "підозріло". Він зазначав, що його смерть може бути натяком з боку Кремля президенту Білорусі Олександру Лукашенку.

Пізніше радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що Макей міг померти від отруєння.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Оточені на Покровському напрямку підрозділи ЗСУ завдяки злагодженим діям з основними силами фронту у повному складі прорвались до своїх - DeepState

четвер, 25 липень 2024, 16:43

За даними Forbes йдеться про два батальйони 31-ї ОМБр, котрі потрапили в "мішок" після несанкціонованого відступу сусідньої бригади, зазначають Патріоти України . Проте, вночі бійцям, котрих ворог затис між Лозуватським та Прогресом, вдалося прорватися...

Аналіз успіхів казахстанських спортсменів на міжнародній арені

четвер, 25 липень 2024, 16:24

У Казахстану за більш ніж 30 років незалежності вже багата спортивна історія. У багатьох напрямках помітний прогрес. Найбільш популярними дисциплінами сьогодні є футбол, теніс, бокс та інші єдиноборства. На це вказує і той факт, що кожна букмекерська к...