"Дефолт потрібен пану Коломойському, щоб збільшити шанси на отримання із держави більше $2 млрд", - політолог

У разі дефолту ми посваримося із західними партнерами. Тоді зросте ймовірність, що доведеться домовлятися із РФ на російських умовах.

Микола Бєлєсков. Фото: Громадське радіо.

"Бачу, Ігор Валерійович запустив тему з дефолтом, і її вже почали розганяти окремі контори, виправдовуючи", - пише політолог Микола Бєлєсков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Перше. Не забуваємо, що дефолт потрібен пану Коломойському, щоб збільшити шанси на отримання із держави більше $2 млрд. МВФ буде руками і ногами проти цього. Але коли дефолт, то можна МВФ послати, без якого сьогодні ніяк.

Друге. Як бачу, почали розповідати, як же росли окремі країни після дефолтів. Так, росли, але дефолт тут – не основна причина, а те, що в цей самий час світова економіка росла і генерувала попит на російську нафту чи аргентинську продукцію сільського господарства. І це в кінці кінців перевалило негативні ефекти дефолту. Чи буде у нас так – це питання. Відповідним країнам можна було погратися у дефолт, а роль зовнішніх запозичень була не такою принциповою. Але все одно і Москві, і Буенос-Айресу прийшлося домовлялися із кредиторами в різний час по поверенню боргів.

Третє. Борг на Заході – це святе. І нам лише залишилося посваритися із західними партнерами. Тоді шанси на те, що прийдеться домовлялися із РФ на російських умовах, зростуть. Іншої альтернативи не буде. Бо за дефолтом буде слабкість і нестабільність. А щоб прийшов позитив, треба трошки інші умови на міжнародній арені, які були у 2000-ні і яких немає зараз. Світова економіка не росте такими ударними темпами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...

Хіти тижня. "У нього комплекс неповноцінності. Йому нормальні баби не дають", - скандальний ексчиновник часів Ющенка про секс-скандал у Раді (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 1:00

Червоненко вважає, що проблема не в Яременку, а у відношенні багатьох людей в Україні до своєї роботи. Адже якби вся ця переписка велася в неробочий час, ніхто б про неї не знав. Та й втім, навіть знаючи про неї, ніхто б не посмів її оприлюднити. Справ...