"Дефолт потрібен пану Коломойському, щоб збільшити шанси на отримання із держави більше $2 млрд", - політолог

У разі дефолту ми посваримося із західними партнерами. Тоді зросте ймовірність, що доведеться домовлятися із РФ на російських умовах.

Микола Бєлєсков. Фото: Громадське радіо.

"Бачу, Ігор Валерійович запустив тему з дефолтом, і її вже почали розганяти окремі контори, виправдовуючи", - пише політолог Микола Бєлєсков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Перше. Не забуваємо, що дефолт потрібен пану Коломойському, щоб збільшити шанси на отримання із держави більше $2 млрд. МВФ буде руками і ногами проти цього. Але коли дефолт, то можна МВФ послати, без якого сьогодні ніяк.

Друге. Як бачу, почали розповідати, як же росли окремі країни після дефолтів. Так, росли, але дефолт тут – не основна причина, а те, що в цей самий час світова економіка росла і генерувала попит на російську нафту чи аргентинську продукцію сільського господарства. І це в кінці кінців перевалило негативні ефекти дефолту. Чи буде у нас так – це питання. Відповідним країнам можна було погратися у дефолт, а роль зовнішніх запозичень була не такою принциповою. Але все одно і Москві, і Буенос-Айресу прийшлося домовлялися із кредиторами в різний час по поверенню боргів.

Третє. Борг на Заході – це святе. І нам лише залишилося посваритися із західними партнерами. Тоді шанси на те, що прийдеться домовлялися із РФ на російських умовах, зростуть. Іншої альтернативи не буде. Бо за дефолтом буде слабкість і нестабільність. А щоб прийшов позитив, треба трошки інші умови на міжнародній арені, які були у 2000-ні і яких немає зараз. Світова економіка не росте такими ударними темпами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ штурмують Торське: Росіяни повідомили, що їхнє угруповання в Лимані опинилося в оточенні (мапа)

четвер, 29 вересень 2022, 9:27

Якщо вірити ворогу, визволителі України за добу здійснили стрімкий ривок, а окупанти стрімко здають оборонні позиції. Російські пропагандисти стверджують, що їх війська у Лимані вже у котлі. Не просто в оперативному оточенні, коли усі напрямки простріл...

"Русские мужчины бегут и боятся: замерзнуть в очередях на пограничных переходах, отощать в пути, вернуться назад", - блогер-одесит

четвер, 29 вересень 2022, 0:35

"Их дома целы. Над их головами не летают ракеты. В магазинах хватает еды. Почему же они бегут из страны? Сильных, здоровых мужчин в полном расцвете лет на марше «Геть від Москви» гораздо больше, чем дуболомов росгвардии", - пише одесит Олександр Прилип...