"Дефолт потрібен пану Коломойському, щоб збільшити шанси на отримання із держави більше $2 млрд", - політолог

У разі дефолту ми посваримося із західними партнерами. Тоді зросте ймовірність, що доведеться домовлятися із РФ на російських умовах.

Микола Бєлєсков. Фото: Громадське радіо.

"Бачу, Ігор Валерійович запустив тему з дефолтом, і її вже почали розганяти окремі контори, виправдовуючи", - пише політолог Микола Бєлєсков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Перше. Не забуваємо, що дефолт потрібен пану Коломойському, щоб збільшити шанси на отримання із держави більше $2 млрд. МВФ буде руками і ногами проти цього. Але коли дефолт, то можна МВФ послати, без якого сьогодні ніяк.

Друге. Як бачу, почали розповідати, як же росли окремі країни після дефолтів. Так, росли, але дефолт тут – не основна причина, а те, що в цей самий час світова економіка росла і генерувала попит на російську нафту чи аргентинську продукцію сільського господарства. І це в кінці кінців перевалило негативні ефекти дефолту. Чи буде у нас так – це питання. Відповідним країнам можна було погратися у дефолт, а роль зовнішніх запозичень була не такою принциповою. Але все одно і Москві, і Буенос-Айресу прийшлося домовлялися із кредиторами в різний час по поверенню боргів.

Третє. Борг на Заході – це святе. І нам лише залишилося посваритися із західними партнерами. Тоді шанси на те, що прийдеться домовлялися із РФ на російських умовах, зростуть. Іншої альтернативи не буде. Бо за дефолтом буде слабкість і нестабільність. А щоб прийшов позитив, треба трошки інші умови на міжнародній арені, які були у 2000-ні і яких немає зараз. Світова економіка не росте такими ударними темпами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ показали свої новітні танки Т-64БВ 1К, модернізації 2022 року (відео)

середа, 29 листопад 2023, 9:32

В ЗСУ повідомили про наявність на озброєнні танків під індексом Т-64БВ 1К модернізації 2022 року. Дані танки є рідкісною моделлю, ймовірно, саме тому про них так довго мовчали у ЗМІ. . У 2022 році техніка отримала повний пакет модернізації та вже може...

Армії РФ показала "танк-мутант" Т-62М із захистом "Релікт" (фотофакти)

середа, 29 листопад 2023, 8:56

На машину встановили деталі від різних танків, бортові обвіси від Т-72Б3 чи Т-90М, обвіси на башті від Т-90М, а також козирок над танком. У соціальних мережах опублікували світлину російського танка Т-62М із низкою модернізацій від сучасного приціла до...