Деякі командири не можуть зрозуміти просту логіку... - Serg Marco

Є така проблема в деяких підрозділах.

Нажаль, деякі командири не можуть зрозуміти просту логіку.

Хронологія така.

Командир отримує поповнення, вмотивовані хлопці, гарне злагоджене, потім отримали бойовий досвід, рекси, все гуд. Починається робота, рекси йдуть хоч в вогонь, хоч у у штурм, і командир починає їх використовувати щоб давати наверх результати.

Підвищення активності підрозділу приводить до швидкого підвищення кількості поранених/загиблих.

Починають поповнювати аби ким (багато ж інфо що задіяли тих хто "просиджував в тилу"). Але з тих хто сидів в тилу здебільшого або технічні спеціалісти, або діди які не можуть так же гарно воювати як "рекси", та частіше відмовляються виходити тримати позиції (особливо якщо перед їх очами досвід як використовували на цій ділянці "рексів", які просто замортизувались тут при дебільних задачах).

Наступний склад підрозділу вже по боєздатності нижче, ніж був попередній. Який без розуму використали, бо думали що постійно буде поповнення бійцями такої ж якості.

Через декілька місяців такіх ітерацій підрозділ деградує та не може тримати ділянку. Він і по людській якості, і по вмотивованості, дуже відрізняється від попереднього складу. Особливо по демотивованості.

АЛЕ КОМАНДИРИ ПРОДОВЖУЮТЬ НАРІЗАТИ ЇМ ЗАДАЧІ ЯК "РЕКСАМ". А зверху дивляться та не розуміють, чому так, раніше було тут 50 типів, і зараз 50 бійців, а втримати позицію не можуть.

Результат- втрачені позиції. Бо у командирів перед очами як приклад "перший состав", і вони гонять людей на передову вважаючі що проблема тільки в боягузтві, треба просто цьому взводу дати наказ, поорати на них, і це вирішить проблему, і вони будуть воювати як попередники.

Не вирішує.

На деяких ділянках адекватні командири які бережуть особовий склад, просто потроху відступають, тому що розуміють що немає людей та якості цих людей, щоб відбивати позиції назад.

Але так не завжди є.

І так, треба нарешті нагадати деяким командирам, що людський ресурс вичерпний. Ви можете хуєсосити свій підрозділ скільки завгодно, але іншого у вас немає. Це найкраще що у вас є, і наступні будуть гірші. Так як бригади на відновлення майже не виводять, робота по злагодженю робиться мінімальна, і чим більше ітерацій- тим більше деградує підрозділ.

І якщо ви проєбете цих в тупорилих задачах - то наступна ітерація буде ще гірше. Але ще і без попереднього бойового досвіду.

Тому деяким військовим треба вивчити перше правило менеджменту "Цілі повинні бути реальними та досяжні, це є запорука виконання місії ".

Нажаль це не всі розуміють.

Бережіть людей. Ми ж не совок з "баби єсчо нарожают". Підвищення КПД підрозділів повинно бути за допомогою покращення координації, більш ефективного використання вогневих засобів та розуміння реальних можливостей свого особового складу. Так, це складіше ніж втупу гнати людей тримати позиції.

Але так треба.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Попри намагання росіян втримати односторонню ініціативу: Українські військові проводять контратаки на окремих ділянках фронту, - ISW

субота, 13 липень 2024, 14:35

Українські війська намагаються перехопити тактичну ініціативу, проводячи обмежені контратаки на окремих ділянках фронту. І вони будуть здатні контратакувати, в кількості та якості обсягів надходження західної допомоги, пише у свіжому звіті американськи...

Церква над Бугом-рікою

субота, 13 липень 2024, 14:15

Книжка серед людей. Якщо, можливо, комусь може видатись, що мій крайній у видавничому процесі роман, озаглавлений «Монастирська праля» і виданий у світ цьогорічного березня десь загубився поміж людьми, то це зовсім не так. Він успішно живе і здрастує, ...