
Біля окупованого Севастополя впав російський літак, за даними окупантів, це міг бути Су-35. Про це повідомили місцеві пабліки, які зафіксували падіння палаючого літака і пілота, який катапультувався, передають Патріоти України.
"Російське ППО як крок доброї волі демілітаризувало російський літак Су-35 над Севастополем", - написав український журналіст Денис Казанський, натякаючи на черговий френдлі-фаєр.
За даними пабліка "Крымский ветер", військовий літак злетів з аеродрому Бельбек. "У Севастополі російські вояки збили власний літак - він злітав з аеродрому Бельбек", - зазначається у дописі.
Також відео з падінням літака активно коментували у мережі жителі Севастополя, які стали очевидцями, зазначивши, що палаючий борт летів униз доволі повільно.

Також, судячи з кадрів, де видно зафіксовані спалахи, повітряне судно могло бути уражено не однією, а кількома ракетами.

Паблік "ВЧК-ОГПУ" опублікував кадри, де зафіксовано також політ пітота літака на парашуті.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...