
Біля окупованого Севастополя впав російський літак, за даними окупантів, це міг бути Су-35. Про це повідомили місцеві пабліки, які зафіксували падіння палаючого літака і пілота, який катапультувався, передають Патріоти України.
"Російське ППО як крок доброї волі демілітаризувало російський літак Су-35 над Севастополем", - написав український журналіст Денис Казанський, натякаючи на черговий френдлі-фаєр.
За даними пабліка "Крымский ветер", військовий літак злетів з аеродрому Бельбек. "У Севастополі російські вояки збили власний літак - він злітав з аеродрому Бельбек", - зазначається у дописі.
Також відео з падінням літака активно коментували у мережі жителі Севастополя, які стали очевидцями, зазначивши, що палаючий борт летів униз доволі повільно.

Також, судячи з кадрів, де видно зафіксовані спалахи, повітряне судно могло бути уражено не однією, а кількома ракетами.

Паблік "ВЧК-ОГПУ" опублікував кадри, де зафіксовано також політ пітота літака на парашуті.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...