"Демократія може і не перемогти, або Що чекає на Росію після Путіна", - Рабинович

Збігів між нинішньою ситуацією в Росії і подіями 1917 року все більше і більше.

"Демократична революція в Росії відбулася. Однак незабаром владу в країні захопила купка терористів. В результаті була фактично відроджена імперія і загинули десятки мільйонів людей. Ці події столітньої давнини мають шанс повторитися в найближчому майбутньому", - розповів російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

"Путін позбавляє Росію, її народ можливості отримати не революційний, а еволюційний шлях розвитку. І можна тільки сподіватися на те, що влада потрапить в руки того, кого ми бажаємо. Це на нормальних виборах можливо, а при революції нічого не гарантовано. Ми бачили, що відбулося в 1917 році, з початку лютневої революції. Були величезні надії на те, що Росія піде далі по якомусь демократичному, капіталістичному шляху розвитку. Після чого не минуло й кількох місяців, як владу захопила купка терористів", - зазначив Рабінович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Разнообразие конфликтов изматывает Россию, растягивает ее ресурсы. Это фатальная стратегия", - політолог

субота, 30 травень 2020, 15:30

Використовувати Росію в своїх інтересах люблять Європа, США і Китай. Навіть Іран. "Кремль, как правило, пользуясь слабостью других государств, "легко начинает" военно-политический конфликты в разных частях мира, но, как всегда, выгоду от них в конечном...

"В Броварах і Кагарлику все нормально, а от волонтери і музейники – "підозрілі" елементи", - Сергій Притула

субота, 30 травень 2020, 14:59

Чи складна у нас зараз ситуація? Радше – закономірна! "А чого всі такі незадоволені правоохоронними органами? Все ж правильно робиться! Як то кажуть, вірним шляхом ідемо. Хто у нас найнебезпечніший злочинець? Правильно! Працівник музею Гончара. Дуже не...