"Державне регулювання цін на продукти харчування - це не турбота про знедолених українців, а захист інтересів... агрохолдингів та мереж супермаркетів", - Дмитро Вовнянко

"Нардепи від "Слуги народу" подали законопроект яким бажають повернути державне регулювання цін на продукти харчування. Ідеться про прийняту за прем'єра Юлію Тимошенко норму, за якою націнка на низку продуктів, визнаних "соціальними" мусить становилити не більше 5-15% від ціни виробника", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Турбота про населення? Населення, яке набирається кредитів і голосує за коміка теж так подумає - і буде пошите в дурні. Бо регулювати хочуть НЕ відпускну ціну. І не роздрібну. Регулювати хочуть націнку. А це означає, що рентабельним з такою націнкою буде бізнес лише крупних мереж супермаркетів, пересічні продуктові магазини прубутку з таких товарім мати не зможуть. Тобто - не продаватимуть "соціальних продуктів, як за прем'єра Тимошенко.
А позаяк крупні мережі супермаркетів миттю стануть монополістами, купувати вони будуть у тих, хто запропонує великі парті і дешево - у агрофірм і агрохолдингів. Фермерами пожертвують. А якщо якісь продукти перестануть вирощувати - не біда, дешевий імпорт з Аргентини та Мексики задовольнить усі потреби ринку.
Все за класикою. Свободу відбирають, апелюючи до суспільного блага. А національний бізнес гроблять через турботу про знедолених і обидлених. Тих, які голосують за таку от владу".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Український дипломат розповів про помилки Путіна, що призведуть до розвалу РФ, та як вплинуть на Україну переговори Росії зі США та НАТО

середа, 19 січень 2022, 20:59

Бажання Росії змінити світ чи хоча б європейський континент «під себе» вже не є ні для кого секретом. Кремль без упину оголошує нові вимоги до НАТО та Заходу, які подекуди вражають дипломатів своєю безглуздістю та нереалістичністю. А вислови представни...

Хіти тижня. Сліпо виконано злочинний наказ з Банкової? Слідча ДБР Богатюк потрапила до бази "Миротворця" за "знищення каналу поставок клістронів для систем ППО України"

середа, 19 січень 2022, 19:00

В ДБР достеменно знали, що придбання клістронів було результатом вдалої спецоперації українських спецслужб, і придбати їх було неможливо ні у який спосіб, крім як із залученням розвідувальних органів. «1 липня 2020 року у кількох зенітних ракетних бриг...