Дешевше, ніж ви думали? Скільки коштує зачіска і макіяж президентки Бундестагу та хто за це платить

За інформацією адміністрації Бундестагу у відповідь на запит депутата від партії “Альтернатива для Німеччини” Стефана Бранднера, тільки у 2022 році на “гримерів, косметологів та/або візажистів” для президентки Бундестагу було витрачено 13 270 євро — понад 1000 євро на місяць. Про це пише BILD, передають Патріоти України.

У поточному році за ці послуги вже сплачено 11 970 євро. Водночас за перші кілька місяців після вступу на посаду (наприкінці жовтня 2021 року) на зовнішній вигляд Бербель Бас було витрачено всього 457 євро.

До її приходу на посаду витрати за цими напрямками становили у 2017-2020 роках 0 євро.

Будучи президенткою Бундестагу, Бас заробляє майже 20 тисяч євро на місяць. Крім того, у неї є неоподатковувана виплата в розмірі 4000 євро і фіксована виплата в розмірі 1000 євро.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Усунено ще двох високопосадовців: В Росії триває зачистка топ-військових

четвер, 23 травень 2024, 21:53

У четвер, 23 травня в Росії був затриманий начальник головного управління зв'язку ЗС РФ генерал-лейтенант Вадим Шамарін. Крім нього було заарештовано топ-чиновника міністерства оборони, також незрозуміла доля командувача однієї з армій. Про це повідомл...

"Вкрали, багато вкрали": Волонтер відверто висловився про скандал з оборонними лініями на Харківщині

четвер, 23 травень 2024, 21:40

Скандал з оборонними лініями на Харківщині набирає обертів. Третю лінію місцеві мешканці бачили, другу - бачили частинами, першу лінію не бачили. Але вона є по суті межею на лінії фронту. Про це розповів волонтер та бізнесмен Юрій Сапронов, передають П...