У Харківській області російські окупанти спробували використати газопровід Союз для просування. Українські військовослужбовці зупинили штурм. Відповідне відео опублікував 7-й корпус швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
За даними військових, російські окупанти намагалися використати газопровід для прихованого виходу і подальшого накопичення сил.
Зазначається, що дії на відео відбувалися на північ від Новоплатонівки Харківської області - у напрямку Нової Кругляківки та Загризового. До спроби прориву залучили близько 50 осіб.
Українські військовослужбовці своєчасно виявили наміри окупантів і зупинили штурм росіян.
За даними військових, підтверджено ліквідацію щонайменше 40 окупантів. «За результатами операції, ворог не досяг поставлених завдань, а ситуація в смузі відповідальності - стабілізована», — зазначили в корпусі.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...