
"Шалені емоції від факту посунення кордону, саме зараз, вглиб російської федерації. Ким би ви не називались, РДК чи легіоном "Свобода Росії" - але я знаю, що цей прорив зробила Україна", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"З початку війни, з 2014 року, ми спостерігали шалене нахабство росіян - коли вони випалювали артилерією наших прикордонників, зокрема на Луганщині. Сьогодні танки зайшли до них самих. Після кожного злочину росіян ми питали себе: ми ж так не зробимо? А вони лише користувались цим. Вони терористи
- а у нас правила. Вони нахабніють - а ми йдемо в Європу.
І мені весь час не вистачало цієї самої нахабності з боку українців. Бо не продуктивно, знаходячись посередині між Європою та терористами, бути європейцями в чистому вигляді. Якщо вже так сталося, що ми стоїмо на захисті Європи, то цілком правильно бути особливими. Дивишся на вас, ЗСУ - ви такі котики, але з нутром хижаків. Які, коли треба - розірвуть до бісової матері.
Дякую за клапоть сірої зони на Білгородщині. Дякую з Харкова".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд
. 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...