
"Шалені емоції від факту посунення кордону, саме зараз, вглиб російської федерації. Ким би ви не називались, РДК чи легіоном "Свобода Росії" - але я знаю, що цей прорив зробила Україна", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"З початку війни, з 2014 року, ми спостерігали шалене нахабство росіян - коли вони випалювали артилерією наших прикордонників, зокрема на Луганщині. Сьогодні танки зайшли до них самих. Після кожного злочину росіян ми питали себе: ми ж так не зробимо? А вони лише користувались цим. Вони терористи
- а у нас правила. Вони нахабніють - а ми йдемо в Європу.
І мені весь час не вистачало цієї самої нахабності з боку українців. Бо не продуктивно, знаходячись посередині між Європою та терористами, бути європейцями в чистому вигляді. Якщо вже так сталося, що ми стоїмо на захисті Європи, то цілком правильно бути особливими. Дивишся на вас, ЗСУ - ви такі котики, але з нутром хижаків. Які, коли треба - розірвуть до бісової матері.
Дякую за клапоть сірої зони на Білгородщині. Дякую з Харкова".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...