Дідусь-трансформер: Чому лідери країн ОДКБ сахалися Путіна, як гумової д*пи? - Рибніков

Найочевидніша відповідь на це запитання - тому що вони не довіряють гумовим дупам та бояться їх, але вважати так було б занадто великим спрощенням. Насправді голови країн Русського НАТО, звичайно ж, боялися не стільки дупи Путіна, скільки її вялічія, і це не кажучи вже про решту органів цього дивовижного організму.

Багато хто непристойно гигикав із того, як в ході процедури офіційного фотографування учасники саміту відсовувалися від Путіна, наче бешкетні таргани. Казали, що, начебто, перед зніманням Путін пожартував, що вони Бригада, що все роблять разом, і що відповідатимуть за все теж разом, і "стрілятимуть у мене - влучать у вас" тощо, ось хлопці й розбіглися, раптом ХІМАРС чи ще щось. Та й взагалі, кому при пам'яті закортить робити спільне фото з кумпелем, якого Європарламент офіційно визнав спонсором тероризму? Так і в підручники потрапити недовго, але не в ті й не на ту сторінку.

З іншого боку, не встигла Росія стати спонсором тероризму, як спікер МЗС РФ Марія Захарова оголосила Європарламент «спонсором світового ідіотизму» (навіщо визнавати Путіна спонсором Путіна, у Путіна що, грошей немає?!), а до її слів зараз усі прислухаються. От, наприклад, щойно Марія повідомила про українського міністра закордонних справ Кулебу, що «Кулебище любить жорстко», як усі їй одразу повірили і стали гадати, як саме вчинило з Марією жорстке Кулебище, куди воно це зробило, а головне, навіщо?

Таким чином, нескладно зрозуміти, що насправді понура втеча дружків від Путіна на саміті у Вірменії не має нічого спільного з бездоганною репутацією російського президента. Скоріше, в даному випадку мав місце, навпаки, надлишок уклінності перед вялічієм російського президента, і ось чому. Днями Перший канал РФ повідомив сенсаційну новину про те, що Путін набагато, набагато старше, ніж вважалося раніше. Прискіпливі журналісти розкопали, що батько Владіміра Путіна Владімір Путін помер зовсім не від того, що у глибокій старості хотів занюхати тройний одеколон онучею і випадково вдихнув чобіт повністю, а загинув у 1941 році молодим і гарним у ході карколомного подвигу по прориву якогось невського П’ятачка. «П’ятачок, у тебе є вдома ружжо?» - буцімто спитав у невського П’ятачка Владімір Спірідоновіч перед тим як прорвати його. На жаль, ружжо у П’ятачка було з собою...

Але сенсація, звичайно, полягає не в цьому, а в тому, що П’ятачок завалив тата Путіна за 10 років до народження великого сина. Почувши про цей подвиг, Сталін буцімто пожалував матері Путіна свиню та собаку, але Путін, скоріше за все, народився не від них - він з’явився на світ ще тоді, коли його батько був живий. Можливо, вони навіть разом брали Берлін. Таким чином, президенту Росії зараз під сотню років, а виглядає він зовсім молодим. Ця обставина не могла не викликати неминучого забобонного жаху у членів ОДКБ. Так, вони щось вже таке чули про те, що Путін використовує всілякі винаходи російських учених у галузі омолодження, наприклад, знамениту гумову дупу, вуха-вислогуди, титанові кінцівки, роздруковані на тривимірній друкарській машинці у шпиталі Бурденка замість тих, що відвалилися від старості, і так далі. Але що у Путіна замість мозку?

Відповідь на це питання лідери країн ОДКБ несподівано отримали кілька днів тому, коли Путін особисто відкрив центр із виготовлення індичок в Тюменській області, та ще й спеціально з цього приводу ввімкнувся відеозв’язком. Без сумніву, у цій індоробні просто зараз вирощується щось особисто для нього, і це напевно мозок, тому що все інше у Путіна є. Це чудова новина! Отримавши мозок індички, Владімір Владіміровіч зможе вести спецоперацію проти України ще вправніше, ніж досі.

Не дивно, що тепер навіть в ОДКБ його бояться.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Говорят, умом Россию не понять. Но почему-то самые непонятливые – это сами россияне", - Фурса

п’ятниця, 22 вересень 2023, 0:30

"Жёны военных лётчиков из Энгельса пожаловались на угрозы им и их семьям. Говорят - "не понимаем, при чём тут мы и кто автор угроз". Действительно, а что случилось?" - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", пере...

"Керівник ЦРУ практично дав бункерному у 2021-му карт-бланш напасти на Україну в обмін на ненапад на країни НАТО", - журналіст

п’ятниця, 22 вересень 2023, 0:15

"Лише Росія є перепоною для миру і здатна одномоментно припинити цю війну", - сказав президент Байден з трибуни ООН. Та кремль все ще вірить, що здатен вплинути на американського лідера, щоб той змусив Київ розміняти "мир на території", - пише журналіс...