
Українські захисники почнуть використовувати американські танки Abrams, коли прийде час і дозволятимуть тактичні умови, передають Патріоти України.
"Поки що не будемо розкривати карти де саме І коли саме вони ввійдуть взаємодію з ворогом. Нехай це для них буде таким скажімо сюрпризом", - сказав начальник прес-служби Східного угруповання військ ЗСУ Іллю Євлаша в ефірі телемарафону.
За його словами, складні погодні умови та дощі впливатимуть на перебіг бойових дій і використання нових танків на фронті. "Проте як ми пам'ятаємо навіть з минулого року наступ і бойові дії з цим не закінчаться", - додав Євлаш.
Начальник прес-служби додав, що бойові дії в будь-якому випадку продовжаться, просто треба буде зважати на туман чи інші погодні умови. Зокрема, планувати операцію будуть відповідно до обставин, які складуться.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...