"Для Путіна кожна революція - падіння чергової плитки доміно. І цей "ефект доміно" в кінці може завалити і його самого", - журналіст

Путін привітав Лукашенка з перемогою. Чому? Бо Путін боїться подібних до Білорусі протестів. Він боявся їх у Грузії, боявся в Україні, тепер ось і в Білорусі. Бо всі ці протести - це в першу чергу про свободу.

Про це у своєму блозі пише журналіст Олексій Братущак, передають Патріоти України.

"Так, Путін потім використовує усі ці свободи і демократичні процедури в інших країнах, щоб привести до влади проросійських політиків. І розхитати ситуацію в цих країнах. Щоб показати: ось дивіться, чого вони досягли після своїх революцій. Але це потім.

Самих революцій він боїться, бо кожна з них загрожує йому особисто. Бо росіяни не живуть у вакуумі. Вони бачать, що сусіди виходять на протести і домагаються виконання своїх вимог. Колись - перевиборів, а колись і втечі авторитарних лідерів. І все це про свободу, зокрема, про свободу змінювати владу.
І ось тепер Білорусь. Де "бацька" вже 26 років керує країною. Де він вічний. Де він душить усі паростки свободи.

І тепер уявіть, що білоруси його повалять. Повалять завдяки масовим протестам. Це ж який сигнал усім невдоволеним росіянам! Якщо вже "бацьку" повалили, то й Путіна можна.

Для Путіна кожна революція - це як падіння чергової плитки доміно. І цей "ефект доміно" в кінці може завалити і самого Путіна.

Тому і вітає Лукашенка навипередки. Як і Януковича у 2004-му) Намагається підтримати ці плитки, що падають. Але все йде до свого логічного завершення. Це лише питання часу, коли остання плитка придушить самого Путіна."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​25 жовтня розполовинить Україну на два непідконтрольних Києву анклави", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 24 вересень 2020, 0:00

Зе-команду абсолютно не лякає перспектива передачі контролю над половиною держави агентам країни-агресора. "25 жовтня розполовинить Україну на 2 непідконтрольних Києву анклави. Майбутній мер Слов'янська Неля Штепа прибрала (або сховала "тільки для друз...

З архіву ПУ. Російський екс-ватажок терористів "ДНР" визнав, що саме він розпочав війну на Донбасі

середа, 23 вересень 2020, 23:55

Колишній ватажок терористичної "ДНР" Ігор Стрєлков визнав, що саме він почав криваву бійню на Донбасі. Він проговорився, звідки взяв зброю для вторгнення. Увага на гучну заяву Стрєлкова (справжнє прізвище Гіркін) від вересня 2019 року звернув Сергій По...