
У РФ вважають, що якщо Україна нічого не відвоює в рамках наступу - їм не треба буде атакувати. Це і буде створенням передумов для подальших перемовин. Про це заявив політолог та офіцер першої окремої бригади спецпризначення ім. Івана Богуна Сухопутних військ ЗСУ Тарас Березовець, передають Патріоти України.
"Їх план - завдати нашій армії максимальних втрат, знекровити, знищити максимальну кількість техніки. Це і буде з їхньої точки зору створення передумов для подальшого дипломатичного врегулювання. Вони вважають, що неуспіх нашого наступу - це вже їхня перемога.
Вони вважають, що якщо ми нічого не відвоюємо - Росії не треба буде навіть проводити наступ. Цього уже буде достатньо для того, щоб це стало умовою для переговорів. Хто буде наполягати на переговорах, хто буде посередником - вони знайдуться, зокрема у Європі", - сказав він.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...