Для "самостійної експлуатації": Путін розплатився з Лукашенком за полігони дефіцитними ракетами

Росія передала Білорусі у "самостійну експлуатацію" дивізіон ОТРК "Іскандер" із комплектом ракет на 500 км, інформують Патріоти України.

Окупанти, вважає експерт Defense Express Іван Киричевський, передали, усупереч офіційним заявам, тільки 4 машини з пусковими установками з тих, що РФ загнала у Білорусь ще у лютому 2022 року.

У теорії Кремль може переслідувати дві цілі, зауважив експерт. "Перша - показати Заходу власне ту саму "ескалацію", якої бояться наші партнери в історії з передачею західних літаків. Друга - створити додаткову напругу для нашої розвідки й ППО, куди ж без цього. А так заодно і Лукашенко отримав свою "плату" за "послуги" з наданням полігонів для підготовки "мобіків", та передачу росіянам снарядів й іншого військового майна", - написав він.

Проте, зазначив Киричевський, у стратегічному ракурсі все виглядає не так катастрофічно. Він упевнений, що Лукашенко за передачу у власність "Іскандерів" міг би й погодитися на участь у війні з Україною, проте йдеться поки тільки про "самостійну експлуатацію".

"Очевидно, що нові партії "мобіків" і далі будуть готувати на білоруських полігонах, але щоб армія Білорусі напряму почала воювати проти України - оце уже точно ні", - вважає Киричевський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сі Цзіньпін побоюється змови на кшталт "заколоту Пригожина": Чистка керівного апарату як підготовка до операції проти Тайваню

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:50

Доволі цікаві речі відбуваються за лаштунками вищого керівництва КНР, сфери, звідки інформація виходить вкрай обмежено, через надзвичайну закритість китайського режиму, особливо в умовах "холодного протистояння" із Заходом, передають Патріоти України. ...

Застаріла техніка та брехня командування: На що скаржаться російські окупанти в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:34

У російських загарбників спостерігаються проблеми з озброєнням і обладнанням. Принаймні на це вони самі скаржаться. Ясна річ, що командування ігнорує їхні скарги. Як зазначають у свіжому звіті Інституту з вивчення війни, командування російських військо...