
Під Роботиним 15-та бригада "Кара-Даг" Нацгвардії України захопила російський Т-72Б3, модифікований минулого року. Танк ЗС РФ потрапив до рук бійців сил оборони у повністю робочому стані. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
"Танк днями стане на озброєння бригади і на боці воїнів світла битиме тих, хто його сюди пригнав", - написав він, назвавши танк "жирним трофеєм".
Трофей, який потрапив до рук нацгвардійців, — це танк Т-72Б3, який пройшов модернізацію 2022 року. Після цього він отримав певні характеристики, які наблизили старий радянський танк до наднового Т-90М "Прорив". Зараз російські окупанти максимально дооснастили Т-72Б3 захисними елементами. Зокрема, додатково забронювали нижню лобову деталь та передній щиток надгусеничної полиці.

Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...