
Мешканці російського Бєлгорода відчули на своїй шкірі, як живеться українцям в Харкові. 25 травня, на голови мешканцям впала авіабомба. Про це написав в своєму Telegram-каналі блогер Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Ось так російські ЗМІ висвітлюють інцидент у Бєлгороді, причини якого досі невідомі. Росіяни стверджують, що це був український удар. "Ну, звичайно, після того, як ви вбили і покалічили десятки людей у харківському "Епіцентрі" тільки так можна виправдати свій злочин - "а вони ж нас теж!" І я навіть подумав би, що вони самі себе обстріляли, заради виправдання цього злочину", - зазначає у своєму дописі Олександр Коваленко
Зверніть увагу на світлину з пошкодженою будівлею. Пошкодження на ній не характерні для снарядів 122-мм та 155-мм калібрів, які зазвичай використовують ЗСУ. Це більше схоже на наслідок вибуху авіабомби "ФАБ-1500М54", на користь цієї версії говорить те, що на навколишній території відсутні пошкодження від уламкових елементів внаслідок розриву боєприпасу.
"Тобто російські ВКС після кривавого удару по Харкову планували продовжувати удари, але одна з бомб, як це вже неодноразово було, не спрацювала штатно і впала в Білгород. Але "винні", звичайно, українці", - констатує Олександр Коваленко.

Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...